



2 199 ₴
1 899 ₴
За допомогою зарядного пристрою потужністю 45 Вт ви зможете швидко відновити заряд свого Galaxy. У комплект також входить зручний супердовгий кабель завдовжки 1,8 м.

Заряджайте широкий спектр пристроїв, від навушників до планшетів, на оптимальній швидкості й використовуйте переваги швидкого заряджання ваших пристроїв.

Забезпечте своїм пристроям Galaxy стабільне й безпечне джерело живлення, на яке вони заслуговують. За нормальних умов експлуатації цей зарядний пристрій забезпечує захист від таких небезпек, як-от струмові перевантаження, коротке замикання, перепади температури й багатьох інших.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Мощность | 45 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Зарядний пристрій Кабель USB-C – USB-C Гарантія |
| Особенности | Power Delivery Quick Charge |
| Максимальная выходная мощность | 45 Вт |
| Вихідний роз'єм | 1 x USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Габарити (ШхГхВ) | 44.5 х 43.5 х 28 мм |