Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Nothing Phone (2) 12/512GB White EU»
Унікально розроблений Nothing OS 2.0
Новий інтерфейс
Подвійна задня камера 50 МП + фронтальна камера 32 МП
6,7-дюймовий гнучкий OLED-дисплей
Snapdragon 8+ 1-го покоління

Для світу, який прагне більше часу на себе і менше часу на екран, ми пропонуємо вам інтерфейс Glyph. Призначайте різні світлові та звукові послідовності для кожного контакту та типу повідомлень та будьте на крок попереду того, хто зв'яжеться з вами. Ключова інформація, в одну мить.

Надихнувшись культовим апаратним дизайном телефону, ми надали нашому програмному забезпеченню нову візуальну ідентичність, яка безпомилково відчувається як Nothing. Маючи функціональне налаштування, Nothing OS 2.0 робить взаємодію зі смартфоном більш цілеспрямованим і продуманим. Потужно ефективний. Освіжаюче просто.

Phone (2) легко фіксує реальне життя, як воно відбувається. Завдяки 18-бітному процесору сигналів зображення (ISP) він здатний захоплювати в 4000 разів більше даних із камери, ніж Phone (1). Це дозволяє нам надавати передові нові алгоритми, які роблять фотографії та відео більш динамічно точнішими, ніж будь-коли.

Преміум – це більше, ніж просто матеріали. Це те, як щось виглядає, як довго це триває і як це змушує вас відчувати. Від апаратного до програмного забезпечення, Phone(2) призначений саме для цього.

З акцентом на перероблені матеріали, відновлювані джерела енергії, упаковку та довговічність, Phone (2) покликаний стати одним із найекологічніших смартфонів на ринку.

Завдяки чіпсету Snapdragon 8+ Gen 1, продуктивність Phone (2) підвищилася на 80% в порівнянні з його попередником. Тепер з високою швидкістю, найкращим внутрішнім керуванням теплом, розширеними можливостями камери. І багато іншого.

Ми модернізували 50-мегапіксельну основну та 50-мегапіксельну надширококутну камеру з інтелектуальними ефектами налаштування, щоб зробити Phone (2) лідером. Включаючи новий алгоритм Motion Capture 2.0, який використовує технологію штучного інтелекту для точного виявлення об'єктів, що рухаються в режимі реального часу. І 2-кратний зум Super-Res, що дозволяє зберегти найдрібніші деталі будь-якої сцени.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nothing |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Голосовые функции | Голосовой набор, Голосовое управление, Голосовая почта |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Максимальная частота кадров видео | 60 кадров/с |
| Органайзер | Поддержка MS Office, Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4700 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2412х1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | OLED |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201.2 г |
| Высота | 162.1 мм |
| Толщина | 8.6 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 730 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Полифонические мелодии, Виброзвонок |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Інтерфейсний роз'єм та Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка, Вт: | 15 |
| Видеосъемка | 4K @ 60fps |
| Дополнительно | Світлові LED панелі на тильній кришці, бездротова реверсивна зарядка 5W |
| Защита от пыли и влаги | IP54 |
| Комплектация | Смартфон, кабель USB-C, захисна плівка (попередньо нанесена), інструмент для вилучення SIM, документація |
| Кількість SIM-карт: | 2 Nano-SIM |
| Модель смартфона: | Nothing Phone (2) |
| Наявність NFC | Є |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Основна камера, Мп: | 50 (f/1.88, ширококутна) + 50 (f/2.2, надширококутна, 114 градусів, автофокус) |
| Особливості дисплея: | Пікова яскравість 1000 ніт (1600 ніт при перегляді HDR-контенту), частота спрацьовування сенсора екрану 240 Гц, глибина кольору 10-bit, |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Специфікація пам'яті | UFS 3.1 |
| Тип ОЗП | LPDDR5 |
| Фронтальна камера, Мп: | 32 (f/2.45) |
| Частота оновлення, Гц: | 120 Гц |
| Швидка зарядка, Вт: | 45 (PD3.0, QC4.0) |