Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Orange EU»
Active 8 Pro розроблений для зручності, а його ультратонкий корпус завтовшки 16,8 мм дозволяє легко носити його із собою. М'який шкіряний ремінець, що входить в комплект, забезпечує додаткову підтримку і комфорт, ефективно полегшуючи проблему втоми рук при тривалому використанні, полегшуючи використання пристрою.

Blackview оновив Active 8 Pro до останньої версії MIL-STD-810H, щоб забезпечити неперевершений захист від суворих умов, таких як вода, пил та краплі. На цей пристрій можна покластися в будь-яких умовах зі спокоєм та впевненістю у вирішенні будь-яких завдань.

Незалежно від того, чи досліджуєте ви Арктику або подорожуєте пустелею, Blackview Active 8 Pro може витримувати екстремальні температури в діапазоні від -30°C до +60°C, що є ідеальним компаньйоном для підкорення будь-яких пригод, забезпечуючи вам душевний спокій у найворожіших умовах.

Попрощайтеся з турботою про акумулятор з гігантським чотириелементним твердотільний акумулятор Blackview Active 8 Pro ємністю 22 000 мАг. Завдяки до 1440 годин у режимі очікування ви можете дослідити природу протягом кількох місяців, не турбуючись про те, що батарея розрядиться. Підтримайте свою подорож та роботу з безперебійною продуктивністю та розвагами.

Зарядіть свій Active 8 Pro блискавичною зарядкою 33 Вт, яка не відстає від вашого енергійного способу життя на свіжому повітрі. А коли ви готові до дії, Active 8 Pro буде поряд із вами! Усього за 285 хвилин ця потужна батарея ємністю 22 000 мАч досягає повної ємності, забезпечуючи безперервні пригоди, які можуть тривати дні або місяці.

Дивіться все з приголомшливою чіткістю на 10,36-дюймовому дисплеї Active 8 Pro з роздільною здатністю FHD+ та роздільною здатністю 2,4K. Незалежно від того, чи працюєте ви, транслюєте або граєте, ви оціните чіткість і точність кольору цього першокласного екрану.

Насолоджуйтесь справжнім захоплюючим звуком Harman Kardon. Blackview співпрацювала з експертами для покращення акустичних ефектів динаміків Quad smart-PA BOX Harman Kardon, забезпечуючи вишукану та чітку якість звуку високого класу. Об'ємний стереозвук Active 8 Pro ще більше занурить вас при перегляді фільмів і дозволить вам забути про навколишній світ, слухаючи ваш улюблений плейлист.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.36 дюйм |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель планшета | Blackview Active 8 Pro |
| Модель процессора | MTK Helio G99 |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 48 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 22000 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Быстрая зарядка, Акселерометр, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 976 г |
| Длина | 256 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 225 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Матрица: | IPS |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Связи и коммуникации | |
| 2G/3G/4G/LTE | Да |
| Bluetooth: | 5 |
| Интерфесы | |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-С, Разъем 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Камера | фронтальная 16 Мп; тыловая 48 Мп, съемка видео 1920x1080, с автофокусом, со вспышкой |
| Комплектация | Документация, Зарядное устройство, Кабель USB-C |
| Основные | |
| Количество SIM-карт | 2 |