За допомогою 11.4-дюймового великого екрана з високою роздільною здатністю 2.4K, OPPO Pad Neo демонструє кожен захоплюючий момент. Фірмовий ReadFit екран зі співвідношенням сторін 7:5 розширює вашу зону перегляду та створює ефект читання реальної книги.

Застосовуючи спеціальний матеріал для екрана, який випромінює менше синього світла, OPPO Pad Neo фільтрує і зменшує вміст шкідливого синього світла до менше 40%5. Це значно зменшує негативний вплив шкідливого синього світла від гаджета.

Спеціалізований датчик насиченості кольору та ексклюзивний режим "Сон" динамічно налаштовують зображення відповідно до оточуючого середовища та вашого циркадного ритму, забезпечуючи вам спокійний сон і надзвичайно комфортний перегляд.


OPPO Pad Neo обладнаний квадродинаміками, які мають об'єднану звукову порожнину розміром 8 cm3 для надзвичайної гучності та покращеного резонансу.

Завдяки потужній батареї на 8000 мАгод, OPPO Pad Neo забезпечує 14,5 годин безперервного відтворення відео. Зарядний пристрій SUPERVOOCTM потужністю 33 Вт8 не витрачає часу та завжди готує ваш планшет до використання в потрібний момент.

Синхронізація контенту. Переміщуйте контент між вашим смартфоном і планшетом. Переглядайте фотографії і відео, зняті на вашому телефоні в реальному часі на планшеті.
Дублювання екрана. Керуйте інтерфейсом вашого телефону з планшета. Ви можете переглядати сповіщення або передавати файли між пристроями.

OPPO Pad Neo керується простими жестами, які сприяють підвищенню вашої продуктивності. Проведіть двома пальцями, щоб поділити екран, або проведіть трьома пальцями, щоб миттєво зробити знімок екрана.

Перетягуйте програми з панелі задач, щоб автоматично запускати режим поділу екрана. Переглядайте, редагуйте або діліться нещодавно відкритими зображеннями, відео, документами та іншим вмістом у розділі "Останні файли" панелі задач.

Абсолютно нова версія OPPO Pad Neo з підтримкою LTE під'єднується безпосередньо до Інтернету, подібно смартфону, і дозволяє залишатися на зв'язку, куди б ви не поїхали. Тепер ви можете дивитися телешоу, виконувати робочі завдання і здійснювати відеодзвінки в будь-який час і в будь-якому місці.

З елегантно вигнутим дизайном, який приємно тримати в руці, легкий і тонкий OPPO Pad Neo дозволяє беззусильно провести день на вулиці. Поєднання матової і глянцевої текстур на темно-сірому корпусі планшета створює стильний і універсальний аксесуар.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 11.4 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | MediaTek Helio G99 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Состояние | Новое |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Модель планшета | OPPO Pad NEO 11 |
| ОС | ColorOS 13.2 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 8000 мА/ч |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 538 г |
| Длина | 255 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 260 |
| Тип экрана | LTPS |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Дисплей | |
| Разрешение экрана | 2408x1720 |