Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Oukitel RT7 Titan 5G 12/256GB Blue EU»

Незалежно від того, досліджуєте ви ліс чи піднімаєтеся на вершину гори, RT7 Titan забезпечить ідеальну видимість екрану завдяки оптимальній яскравості 400 ніт. Така чіткість забезпечує безперешкодне читання, гарантуючи, що навігаційні програми зможуть точно визначити ваше місцезнаходження без перешкод у вигляді сонячних відблисків.

Завдяки акумулятору ємністю 32 000 мАг RT7 Titan працює до 180 днів у режимі очікування. Крім вражаючого часу автономної роботи, RT7 Titan втілює стиль життя безперервного зв'язку, пропонуючи вам 220 годин у режимі розмови та 34 години в режимі навігації.

У поєднанні з новітньою ОС Android 13, MediaTek Dimensity 720 забезпечує безперебійну роботу в багатозадачному режимі. Незалежно від того, чи працюєте ви, чи підвищуєте продуктивність, навігацію, чи навчаєтесь, RT7 Titan гарантує безперебійну роботу, пристосовану до всіх ваших завдань і розваг.

Бездоганне потокове відео та швидке завантаження більше не є додатковими функціями - вони життєво необхідні. Завдяки швидкості, що в 20 разів перевищує швидкість 4G, 5G змінює правила гри. RT7 Titan - перший захищений планшет із вбудованим модулем 5G, що забезпечує швидкий зв'язок, де б ви не були.

Ширококутна 48-мегапіксельна основна камера з автофокусом і кутом огляду 79,4°, 20-мегапіксельна камера нічного бачення та 2-мегапіксельна макрокамера. Потрійна камера, кожна з яких працює від нашого вдосконаленого акумулятора Al. Створено для того, щоб ви могли закарбувати всі свої найяскравіші моменти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | MTK Dimensity 720 |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Степень защиты корпуса: | IP68, IP69K |
| Тип устройства | Oukitel RT7 |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Быстрая зарядка, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Водонепроницаемый корпус, Гироскоп, Пылезащитный корпус, Компас |
| Поддержка операционной системы | Android 13.0 |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 48 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1212 г |
| Длина | 249 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 224 |
| Матрица: | IPS |
| Разрешение дисплея | 10.1" (1920x1200), IPS, 16:10, 224 ppi |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 5G, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Комплектация | Планшет Кабель USB Зарядное устройство Инструмент для извлечения SIM-карты Руководство Гарантийный талон |
| Корпус | металлический, пыле/влагозащита, ударопрочный, IP69K |
| Микрофон | Да |
| Навигация | GPS, ГЛОНАСС, BEIDOU, Galileo |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Основная камера | 3 тыловых 48+20+2 Мп |
| Процессор | MTK Dimensity 720 5G, 8 ядер, 2 ГГц |
| Питание | |
| Аккумулятор | 32000 мАч |
| Быстрая зарядка | Да |
| Камера | |
| Вспышка фронтальной камеры | автофокусом, со вспышкой |
| Фронтальная камера | фронтальная 32 Мп |
| Память и процессор | |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Графический процессор | Mali-G57 MC3 |
| Звук | |
| Динамики | Стерео |
| Беспроводные технологии | |
| Интерфейсы и подключения | 1x Type-C |