Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Планшет Ulefone Armor Pad 2 4G 8/256GB Black»
Китайський бренд Ulefone поповнив свою продуктову лінійку планшетним комп'ютером Ulefone Armor Pad 2. Модель отримала одинадцятидюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 2000x1200 пікселів.
Пристрій оснащений восьмиядерною платформою MediaTek Helio G99 і працює під керуванням операційної системи Android 13. Обсяг оперативної пам'яті становить 8 ГБ, місткість накопичувача досягає 256 ГБ, а також є слот для MicroSD місткістю до 1 ТБ.
Ulefone Armor Pad 2 отримав камери на шістнадцять та сорок вісім мегапікселів (спереду та ззаду відповідно), роз'єми 3.5 мм та USB Type-C, LTE-модем та два гнізда для SIM-карт. Пристрій здатний функціювати як смартфон: із нього можна дзвонити та обмінюватися повідомленнями. Живиться планшет від акумулятора місткістю 18500 мА*год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Helio G99 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 18500 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Акселерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований динамік | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 277.8 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |