18 999 ₴
17 999 ₴

Незалежно від того, досліджуєте ви ліс чи піднімаєтеся на вершину гори, RT7 Titan забезпечить ідеальну видимість екрану завдяки оптимальній яскравості 400 ніт. Така чіткість забезпечує безперешкодне читання, гарантуючи, що навігаційні програми зможуть точно визначити ваше місцезнаходження без перешкод у вигляді сонячних відблисків.

Завдяки акумулятору ємністю 32 000 мАг RT7 Titan працює до 180 днів у режимі очікування. Крім вражаючого часу автономної роботи, RT7 Titan втілює стиль життя безперервного зв'язку, пропонуючи вам 220 годин у режимі розмови та 34 години в режимі навігації.

У поєднанні з новітньою ОС Android 13, MediaTek Dimensity 720 забезпечує безперебійну роботу в багатозадачному режимі. Незалежно від того, чи працюєте ви, чи підвищуєте продуктивність, навігацію, чи навчаєтесь, RT7 Titan гарантує безперебійну роботу, пристосовану до всіх ваших завдань і розваг.

Бездоганне потокове відео та швидке завантаження більше не є додатковими функціями - вони життєво необхідні. Завдяки швидкості, що в 20 разів перевищує швидкість 4G, 5G змінює правила гри. RT7 Titan - перший захищений планшет із вбудованим модулем 5G, що забезпечує швидкий зв'язок, де б ви не були.

Ширококутна 48-мегапіксельна основна камера з автофокусом і кутом огляду 79,4°, 20-мегапіксельна камера нічного бачення та 2-мегапіксельна макрокамера. Потрійна камера, кожна з яких працює від нашого вдосконаленого акумулятора Al. Створено для того, щоб ви могли закарбувати всі свої найяскравіші моменти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объем встроенной памяти | 512 GB |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MTK Dimensity 720 |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Oukitel RT7 |
| Степень защиты корпуса: | IP68, IP69K |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 224 |
| Матрица: | IPS |
| Разрешение дисплея | 10.1" (1920x1200), IPS, 16:10, 224 ppi |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 48 |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Поддержка операционной системы | Android 13.0 |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Водонепроницаемый корпус, Акселерометр, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Устойчивость к царапинам, Датчик освещенности, Гироскоп, Компас |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 249 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 1212 г |
| Память и процессор | |
| Графический процессор | Mali-G57 MC3 |
| Встроенная память | 512 Гб |
| Питание | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Аккумулятор | 32000 мАч |
| Беспроводные технологии | |
| Интерфейсы и подключения | 1x Type-C |
| Камера | |
| Фронтальная камера | фронтальная 32 Мп |
| Вспышка фронтальной камеры | автофокусом, со вспышкой |
| Звук | |
| Динамики | Стерео |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Планшет Кабель USB Зарядное устройство Инструмент для извлечения SIM-карты Руководство Гарантийный талон |
| Процессор | MTK Dimensity 720 5G, 8 ядер, 2 ГГц |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Микрофон | Да |
| Корпус | металлический, пыле/влагозащита, ударопрочный, IP69K |
| Bluetooth | 5.1 |
| Навигация | GPS, ГЛОНАСС, BEIDOU, Galileo |
| Основная камера | 3 тыловых 48+20+2 Мп |