Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Poco F6 12/512 Green»
Приєднуйтесь до команди переможців із POCO F6. Насолоджуйтесь супер-чітким та плавним зображенням на 6.67-дюймовому AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Передова мобільна платформа Snapdragon 8s Gen 3 демонструє стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю 50 МП дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Супер-швидка зарядка потужністю 90 Вт за лічені хвилини здатна зарядити батарею смартфона на кілька годин роботи.


8-ядерний чіпсет, виготовлений за 4-нанометровим техпроцесом, Snapdragon 8s Gen 3 із частотою до 3.0 ГГц забезпечує неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. POCO F6 просто створений для складної графіки, ресурсомістких завдань та онлайн-ігор на високих налаштуваннях.
POCO F6 готовий працювати на високих обертах. Завдяки вдосконаленій системі охолодження Liquid Cool 4.0, в основу якої покладена багатошарова надпровідникова пластина, смартфон легко витримує пікові ігрові навантаження. Система ефективно відводить надлишки тепла від процесора та інших елементів і не допускає перегріву під час довгих ігрових сесій.

Оригінальна розробка WildBoost 3.0 підвищує вашу ефективність у будь-яких сучасних іграх. Легко оптимізуйте налаштування смартфону для вдосконалення ігрової тактики та отримання кращого результату. Контролюйте геймінг та керуйте ресурсами, щоб збільшити свої шанси на перемогу.

Основна камера 50 Мп здатна отримувати чудові фотографії у приміщенні та на вулиці. Камера оснащена оновленим сенсором Sony, який пропускає більше світла, та підтримує подвійну стабілізацію для більш чітких фотографій та плавних відео. Ультраширококутна камера 8 Мп захоплює у кадр більше видів та вражень. А 20-мегапіксельна селфі-камера завжди покаже вас у вигідному світлі.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Poco F6 |
| Операционная система | Android 14 |
| Слоты | SIM + SIM |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 90 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Инфракрасный порт (IRDA), Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Высота | 160.5 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 74.5 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Разрешение экрана | 1220x2712 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Диафрагма | f/1.59 |
| Фронтальная камера: | 20 Мп, f/2.2 |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Модель графічного процесора | Qualcomm Adreno 735 |
| Частота процессора, ГГц | 1 х 3 ГГц + 4 х 2,8 ГГц + 3 х 2,0 ГГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон USB-кабель Type-C ЗП 90 Вт Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Основная камера | 50 Мп + 8 Мп |