Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон ZTE Blade A75 4/128GB Black»
Смартфон ZTE Blade A75 з 6.6-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц пропонує з першого погляду поринути в динамічну гру або перегляд контенту у високій якості. Основна камера 50 Мп із датчиком глибини створює атмосферні фотографії у різних стилях. Батарея ємністю 5000 мАг дозволяє вільно користуватися смартфоном весь день і не думати про підзарядку. Продуктивний процесор гарантуєть відмінну швидкодію та плавну роботу навіть при максимальних навантаженнях.

6.6-дюймовий дисплей з високоточною передачею кольору, покращеною контрастністю і частотою оновлення 90 Гц забезпечує чудові враження від гри, відпочинка і спілкування. Яскраве та деталізоване зображення, плавне відображення динамічного контенту та м'який скролінг створюють відчуття комфорту за будь-яких сценаріїв використання.


Інтерактивна капсула Live Island у верхній частині екрану допоможе вам завжди залишатися в курсі подій. Ви не пропустите важливий дзвінок і триматимете під контролем усі повідомлення та нагадування, отримуючи інформацію з одного погляду.
Продуктивний процесор із частотою до 1.6 ГГц забезпечує високу енергоефективність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео. Завдяки сучасному стандарту флеш-пам'яті швидкість передачі даних збільшується в рази, а також відкриваються нові перспективи для режима багатозадачності.


Розширення оперативної пам'яті до 14 Гб за рахунок ресурсів вбудованої пам'яті дає можливість легко та плавно долати будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань. До 256 Гб вбудованої пам'яті вистачить для зберігання улюблених фотографій, музичних плейлистів, відеофайлів і робочих документів. Все, що вам знадобиться, знаходиться на відстані простого натискання.
Батарея ємністю 5000 мАг забезпечує цілий день роботи ZTE Blade A75 без заряджання. Енергоефективні технології контролюють витрату заряду, щоб ви могли багато годин поспіль слухати музику, грати в улюблені ігри, дивитися відео та спілкуватися без обмежень. Швидка зарядка потужністю 22.5 ВТ за лічені хвилини поповнить заряд ще на кілька годин роботи.

50-мегапіксельна камера з датчиком глибини та алгоритмами ШІ створює чудові фото, які вражають глибиною та деталізацією. Удосконалений алгоритм нічної зйомки RAW підвищує роздільну здатність та динамічний діапазон, забезпечуючи яскравість та чіткість професійного рівня. 8-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами б'ютіфікації створює природні селфі, тонко підкреслюючи вашу привабливість.

Підтримка імерсивного аудіоформату DTS забезпечує об'ємний багатоканальний звук з високим бітрейтом, що створює ефект живої присутності у грі та під час перегляду контенту.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 22.5 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
| Высота | 165 мм |
| Толщина | 8.4 мм |
| Ширина | 76.1 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.56 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 269 |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Камера | |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Оптическая стабилизация | Нет |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 8 Мп |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | ZTE Blade A75 |
| Операционная система | Android 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Камера | 50 Мп + 50 Мп |
| Тип слота | SIM + SIM |