Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Nubia music 4/128GB POP Art»
Смартфон Nubia music з 6.6-дюймовим HD+ дисплеєм дозволяє грати та дивитися відео у чудовій якості. Подвійна камера 50 Мп знімає чудові фото за будь-яких умов. Батарея 5000 мАч з інтелектуальним енергозбереженням забезпечує багато годин автономної роботи. Але основною особливістю моделі є його розширені аудіофільські можливості: вбудований FM-тюнер, підтримка DTS-X Ultrа та на 600% збільшена потужність звучання.
Слухайте музику у чудовій якості та на супер-гучності, яка збільшена на 600%. Завдяки підтримці DTS-X Ultrа вам забезпечений потужний та кристально-чистий аудіо супровід з глибокими насиченими басами.

Барвистий, абсолютно ні на що не схожий дизайн Nubia music нагадує ретро-програвач вінілових дисків. Тонкий корпус, контрастні кольори та складна геометрія малюнка посилюють відчуття присутності на диско-вечірці – тому музика в такому оформленні звучить яскравіше та потужніше.
6.6-дюймовий HD+ дисплей з частотою оновлення 90 Гц і відтворює чітке та плавне зображення з високоточною передачею кольорів та деталей. Насолоджуйтесь іграми та переглядом контенту на екрані, який не тьмяніє навіть при денному освітленні.

Батарея 5000 мАг з інтелектуальним режимом енергозбереження забезпечує оптимальну витрату заряду для збільшення часу автономної роботи Nubia music. Смартфон є ідеальним для повсякденного використання, адже вам не доведеться думати про підзарядку протягом усього дня.
4 Гб оперативної пам'яті можуть бути подвоєні за допомогою технології dynamic RAM, щоб забезпечити плавну роботу Nubia music під час виконання складних завдань. Ваш смартфон радує стабільною роботою щодня.

Основна подвійна камера 50 Мп з алгоритмами на ШІ отримує яскраві та чіткі фото в різних умовах та з різних ракурсів. Камера чудово справляється з портретними та панорамними знімками, а також знімає плавні та чіткі відео Full HD прямо на ходу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | PowerVR GE8322 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.6 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 267 |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Оптическая стабилизация | Нет |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Модель смартфона: | Nubia music |
| Операционная система | Android 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Камера | 50 Мп + 0.3 Мп |
| Тип слота | SIM + SIM |