Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Nubia Focus pro 5G 8/256GB Black»
Смартфон Nubia Focus pro 5G створений для повсякденного активного використання, він подарує вам багато годин захоплюючої гри та яскравого динамічного контенту. 6.72-дюймовий FHD+ дисплей з частотою оновлення 120 Гц відтворює барвисте деталізоване зображення, потужна батарея на 5000 мАг + супер-швидка зарядка потужністю 33 Вт забезпечують цілий день свободи. Продуктивний процесор Unisoc Tiger T760 дозволяє грати ігри на високих налаштуваннях, працювати з ємними програмами, користуватися режимом мультизадачності.


Основна камера 108 Мп створює чудові фотографії з будь-якого ракурсу та при будь-якому освітленні. Супер-стабілізація OIS допомагає отримати чіткі знімки, зроблені буквально на ходу. Режим нічної зйомки дозволяє зберегти найяскравіші моменти ваших нічних пригод. 32-мегапіксельна фронтальна камера завжди представить вас у кращому вигляді, підкресливши вашу природну харизму.
6.72-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2400х1080 має кінематографічне співвідношення сторін і відрізняється чудовою передачею кольору і деталізацією. З частотою оновлення 120 Гц будь-які екшн-сцени відображаються плавно і чисто, щоб ви могли отримати непідробні емоції від перегляду відео та динамічної гри.


Акумулятор ємністю 5000 мАг з алгоритмами ефективного енергоспоживання дозволяє вільно користуватися смартфоном протягом усього дня. Підтримка швидкого заряджання потужністю 33 Вт дає можливість поповнити ресурс батареї прямо перед виходом з дому: всього 20 хвилин на підзарядці – і смартфон заряджений на кілька годин роботи.
Смартфон Nubia Focus pro 5G лідирує у швидкодії та продуктивності. Сучасна мобільна платформа на базі Unisoc Tiger T760 доповнена оперативною пам'яттю до 8 Гб та вбудованою пам'яттю до 256 Гб, щоб забезпечити стабільну роботу в режимі багатозадачності та перевагу у будь-якій динамічній грі. Об'єм оперативної пам'яті може бути подвоєний за рахунок вільної вбудованої пам'яті, за рахунок чого ви можете розраховувати на по-справжньому швидку роботу навіть при пікових навантаженнях.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 205.5 г |
| Высота | 163.6 мм |
| Толщина | 8.6 мм |
| Ширина | 74.9 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Unisoc Tiger T760 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.72 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 392 |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 108 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Камера | |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Оптическая стабилизация | Нет |
| Фронтальна камера: | 32 Мп |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Камера | 108 Мп + 0.3 Мп |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | Nubia Focus pro 5G |
| Операционная система | Android 14 |