Цену уточняйте
Galaxy Tab Active 5 5G

З Galaxy Tab Active 5 5G легше встигати більше. Зовнішня пам'ять до 1 ТБ і восьмиядерний процесор дозволяють працювати в режимі багатозадачності навіть з об'ємними застосунками та файлами. Доступні варіанти з 6 ГБ пам'яті/128 ГБ сховища.
Позбудьтеся зависання, коли ви працюєте. Galaxy Tab Active 5 5G підтримує 5G (Sub6), Wi-Fi 6 та дві SIM-карти для швидкого та надійного зв'язку будь-де.
Придивіться уважніше. 8-дюймовий дисплей Galaxy Tab Active 5 5G демонструє деталізоване зображення завдяки покращеній яскравості 600 ніт, плавність руху завдяки частоті оновлення 120 Гц та покращену видимість зовні приміщення завдяки технології Vision Booster.
Колісний екскаватор копає ґрунт на великому майданчику. Чоловік-робітник тримає в одній руці пристрій Galaxy Tab Active 5 5G на будівельному майданчику.
Завдяки високій сенсорній чутливості, Galaxy Tab Active 5 5G плавно реагує на ваші дотики, забезпечуючи безперебійну роботу навіть у польових умовах.
Завжди тримайте пристрій під рукою. Акумулятор Galaxy Tab Active 5 5G ємністю 5050 мА∙год можна замінювати та заряджати для безперервного використання. За допомогою контактів POGO можна також легко підключати свій пристрій, передавати дані та під'єднувати інші аксесуари для універсальності та зручності.

Galaxy Tab Active5 5G залишається увімкненим і живиться навіть без батареї. Якщо ви залишаєте планшет у спекотну погоду в автомобілі або хочете, щоб він залишався зарядженим і на зв'язку в кіоску, використовуйте режим «Без батареї», щоб не розряджати акумулятор і уникнути роздуття батареї. Просто під'єднайте пристрій до джерела живлення і продовжуйте роботу.
Бережіть свої безцінні активи. Galaxy Tab Active5 5G пропонує оновлення операційної системи до 4 поколінь і оновлення системи безпеки до 5 років, щоб ваш пристрій працював безперебійно, а ваші дані були надійно захищені за допомогою Samsung Knox.
Спеціалізується на прискоренні вашого дня. Налаштуйте свій активний ключ, щоб уникнути непотрібних кроків при виконанні частих задач і рутинних дій. Налаштуйте клавішу переходу до певних дій, включаючи запуск призначених програм, швидке сканування штрих-коду за допомогою Knox Capture тощо.
Galaxy Tab Active5 5G поставляється в комплекті з інноваційним водо- та пилонепроникним S Pen із захистом від вологи та пилу за стандартом IP68 для зручної роботи в дорозі без підзарядки. Чуйний і точний навіть у рукавичках, легко фіксує і створює контент, а також використовує його у зовнішньому середовищі – від логістики до охорони здоров'я.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 8 дюйм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab Active5 |
| Модель процессора | Exynos 1380 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | Exynos |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5050 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Стилус, Датчик Холла, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Водонепроницаемый корпус, Датчик приближения, Гироскоп, Пылезащитный корпус, Компас |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5.0 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 433 г |
| Длина | 213.8 мм |
| Толщина | 10.1 мм |
| Ширина | 126.8 мм |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 283 |
| Тип экрана | TFT |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 5G |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Связи и коммуникации | |
| Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Планшет Стілус Керівництво Гарантія |
| Стандарты защиты | стандарт захисту MIL-STD-810 / MIL-STD-810H |