Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон ZTE Nubia Redmagic 9 Pro 16/512GB Snowfall Silver»
Смартфон Nubia Red Magic 9 Pro обладнаний плоскою задньою панеллю з ударостійкого алюмінію, доповненою міцним склом без виступу для камери. Ергономічний форм-фактор надзвичайно зручний для постійного використання. Додаткове підсвічування турбовентилятора та кнопок додає унікальні деталі до вражаючого профілю пристрою. Яскравий великий дисплей надійно захищений від механічних впливів за допомогою ультраміцного скла Corning Gorilla Glass 5. Часте використання гаджета для активних Moba-ігор пройде без пошкодження захисного покриття.
Девайс оснащений якісним AMOLED-екраном діагоналлю 6,8 дюйма з роздільною здатністю FHD+. Насичена картинка з максимальною деталізацією дає можливість відстежувати кожен рух суперників під час гри, передбачаючи їхні дії. Максимальна яскравість екрана становить 1600 ніт: навіть під прямими сонячними променями дисплей залишається відмінно читабельним. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність скролінгу та високий рівень візуального комфорту під час перегляду динамічних сцен. Корисна площа екрана смартфона Nubia Red Magic 9 Pro, яка використовується для роботи, досягає 88,6%.
Дисплей з ідеальними параметрами для перегляду відеоконтенту доповнено якісними аудіодрайверами. Пара вбудованих динаміків із п'ятьма магнітними звуковими блоками створюють об'ємне звучання високої якості, сертифіковане DTS:X ULTRA.


Система гаджета працює на базі останньої версії чипсета Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, виготовленого за 4-нм техпроцесом. Восьмиядерний процесор має високу базову частоту до 3,3 ГГц для ефективної роботи під високими ігровими навантаженнями. Смартфон Nubia Red Magic 9 Pro підтримує стабільний рівень продуктивності без падіння частоти зміни кадрів після 60 хвилин геймінгу на високих налаштуваннях графіки.
Вбудована система охолодження ICE 13.0 Magic Cooling System із найбільшою охолоджувальною VC розміром 10 182 мм дає змогу на 35% швидше знизити температуру ядра процесора під високими ігровими навантаженнями на 25°C. Інноваційний форм-фактор камери охолодження вирізняється більшою шириною, яка дає додаткові 18% об'єму для забезпечення збільшеного потоку повітря. Користувач може налаштувати підсвічування турбовентилятора на свій смак, щоб спостерігати, як лопаті обертаються з ультрашвидкістю 22 000 обертів на хвилину, створюючи справжню магію охолодження.


Смарт-гаджет працює в режимі очікування на одному заряді до 56 годин поспіль завдяки акумулятору ємністю 6500 мА·год. Високопотужна зарядка на 80 Вт дає змогу скоротити процес відновлення заряду до 35 хвилин. Мінімізуйте перерви між важливими ігровими рейдами, не хвилюючись про те, що смартфон Nubia Red Magic 9 Pro розрядиться в найважливіший момент.
Інтеграція потрійного фотомодуля з роздільною здатністю 50 МП + 50 МП + 2 МП і апертурою f/2.2 + f/2.4 дає можливість зафіксувати кожен важливий момент. Основний сенсор використовується для створення стандартних кадрів, об'єктив S5KJN1 розробки Samsung необхідний для панорамних фото, а макрооб'єктив застосовується для фіксації близько розташованих об'єктів. Інноваційна оптична система проти тремтіння під час зйомки створена для якісних ширококутних знімків із більшою чіткістю. Фронтальна камера Omnivision OV16A1Q з роздільною здатністю 16 МП і розміром пікселя 1.120 забезпечує чітку картинку під час відеодзвінків. Доступна функція запису та відтворення відеороликів у 4К і 8К.

Nubia Red Magic 9 Pro оснащена всіма необхідними варіантами з'єднань для комфортного геймінгу. Вбудований модуль бездротового зв'язку Bluetooth 5.3 забезпечує стабільний коннект із навушниками, колонками та іншою геймерською периферією. Для шанувальників дротових навушників передбачено роз'єм 3,5 мм. Мережа Wi-Fi 6 (802.11ax) для моментального обміну інформацією необхідна для дозвілля, роботи та навчання. У дисплей вбудований сканер відбитка пальця, щоб розблокування пристрою було швидким і безпечним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia Redmagic 9 Pro |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6500 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou, Bds |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.8 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 400 |
| Разрешение экрана | 1116x2480 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 229 г |
| Высота | 164 мм |
| Толщина | 8.9 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/2.2 + f/2.4 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основна камера: | 50 Мп + 50 Мп + 2 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 16 Мп, f/2.0 |