Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola G85 8/256 GB Cobalt Blue (PB2A0044RS)»
Ефектний дизайн і безмежний екран
Захист від води
Камера з сенсором Sony Lytia 600 та оптичною стабілізацією IOS

Це перший телефон moto g з ефектним дизайном і безмежним екраном. Насолоджуйтеся вигнутим дисплеєм Corning Gorilla Glass, що бездоганно поєднується із задньою панеллю з преміальним оздобленням.

Переглядайте улюблений контент в кінематографічному стандарті на безмежному FHD+ pOLED дисплеї із діагоналлю 6,67 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. Насолоджуйтесь приголомшливо якісним звучанням з Dolby Atmos®.

Отримуйте бездоганні фото навіть за низької освітленості за допомогою вдосконаленої камери 50 МП з потужним сенсором Sony - LYTIA™ 600 і технологією Quad Pixel.


Вміщуйте в 4 рази більше простору з ультра-широким об’єктивом або роздивляйтеся найдрібніші деталі з Macro Vision.

Знімайте вражаючи селфі на 32-мегапіксельну фронтальну камеру Quad Pixel.
Швидко розблоковуйте телефон за сканером відбитків пальців на дисплеї.


Батарея місткістю 5000 мА·год забезпечує роботу пристрою протягом 34 годин. А зарядний пристрій TurboPower™ 30 Вт відновить заряд за лічені хвилини.

Процесор Snapdragon® та оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і 256 ГБ внутрішньої пам’яті задовольнять сучасні потреби в продуктивності. За потреби ви можете скористатися функцією «Збільшення RAM», яка автоматично додає до 24 ГБ оперативної пам’яті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Эко-кожа |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 30 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 173 г |
| Высота | 161.91 мм |
| Толщина | 7.59 мм |
| Ширина | 73.06 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.55 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 395 |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Вспышка | Светодиодная |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Графический процессор: | Adreno 619 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.79 + f/2.2 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Type-A – USB Type-C Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Модель смартфона: | Motorola G85 |
| Операционная система | Android 14 |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.4 |