Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Xiaomi 14T 12/256GB Lemon Green»
Смартфон Xiaomi 14T, оснащений потужним 4 нм процесором Media Tek Dimensity 8300-Ultra, легко підтримує режим багатозадачності і справляється з будь-якими викликами. 6.67-дюймовий дисплей з частотою оновлення 144 Гц, широким кольоровим охопленням DCI-P3 та піковою яскравістю 4000 нит радує насиченими кольорами та чіткими деталями. Основна камера з високочутливим модулем 50 Мп отримує чудові фото навіть за слабкого освітлення. Завдяки супер-швидкій зарядці потужністю 67 Вт поповнити заряд батареї можна прямо перед виходом з дому.
Завдяки плавним лініям, тонкому дизайну та вивіреним пропорціям смартфон Xiaomi 14T зручно лежить у руці. Важить він всього 195 г, тому не відчувається у сумці чи кишені. Три розкішні кольори на вибір та ідеально відполірована поверхня задньої панелі підкреслюють елегантність та лаконічність фірмового стилю Xiaomi. Четвертий абсолютно новий колір Lemon Green з екологічним дизайном задньої панелі з екошкіри виглядає особливо стильно, виразно підкреслюючи твою унікальність.

Потрійна головна камера знімає чудові фотографії незалежно від ракурсу та освітлення. Основний модуль 50 Мп отримує чіткі та яскраві фото, на яких добре видно навіть дуже дрібні деталі. Ультраширококутна камера 12 Мп відповідає за створення чудових знімків зі складним ракурсом. Телефотокамера на 50 Мп створює чудові атмосферні фото з будь-якої відстані.


Високочутливий сенсор Sony IMX906 зі збільшеним розміром пікселів пропускає більше світла, дозволяючи створювати чіткі та яскраві нічні фотографії. Наближай об'єкти та знімай з різних ракурсів, зберігаючи найкращі моменти життя у чудовій якості. Два режими портретної зйомки дозволяють отримувати роботи професійного рівня зі збільшеною глибиною та деталізацією та знімки з ефектом боке, повні емоцій та вражень.

32-мегапіксельна селфі-камера з режимами портретної та нічної зйомки створює справжні шедеври мобільної фотографії та знімає відео до 4К, на яких ти завжди виглядаєш чудово.

4нм процесор Media Tek Dimensity 8300-Ultra забезпечує відмінну продуктивність, високу обчислювальну потужність та плавну роботу системи навіть при пікових навантаженнях. Xiaomi 14T легко справляється зі складними завданнями, вимогливими до ресурсів іграми та додатками.

Обведи предмет на фото, про який ти хочеш знати більше, і вдосконалений алгоритм пошуку Google надасть корисну інформацію, що тебе цікавить. Зробити замовлення в кафе в іншій країні або запитати дорогу більше не проблема – з цим легко впорається перекладач на ШІ. Точніше сформулювати думку у коментарях допоможе інструмент роботи з текстами на ШІ. Для онлайн зустрічей, вебінарів та стріму підійде корисна функція Субтитрів на ШІ. Познач фото та відео, які ти хочеш включити в ролик, та інтелектуальна функція Фільм візьме на себе всю роботу з компонування та створення контенту.


6.67-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1.5К, частотою 144 Гц, 12-бітною глибиною кольору та підтримкою HDR10+ та Dolby Vision забезпечує яскраве та чітке зображення, що вражає своєю глибиною та реалістичністю. Завдяки піковій яскравості 4000 нит ти зможеш користуватися смартфоном за будь-якого освітлення. Сертифікація TÜV Low Blue Light/Flicker Free гарантує низький рівень синього свічення та відсутність дратівливого мерехтіння.
Містка батарея на 5000 мАг забезпечує до 15 годин активного використання Xiaomi 14T. Для підзарядки батареї скористайся супер-швидкою зарядкою потужністю 67 Вт, якій знадобиться лише півгодини, щоб поповнити заряд ще на кілька годин роботи смартфона. Завдяки спеціальним захисним технологіям, навіть після 1600 циклів підзарядки батарея зберігає не менше 80% початкової ємності.


Корпус Xiaomi 14T має високий рівень пило- та вологозахисту за стандартом IP68, а це означає, що йому не страшні краплі дощу або бризки від розлитої рідини. Тепер погана погода чи розлита кава не зіпсують тобі настрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло, Эко-кожа |
| Модель телефона | Xiaomi 14T |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Xiaomi 14T |
| Операционная система | Android 14 |
| Слоты | SIM + SIM + eSIM |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 67 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Разрешение экрана | 1220x2712 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Дополнительно | Кількість кольорів68 мільярдів |
| Защита экрана | Corning Gorilla Glass 5 |
| Частота обновления, Гц: | 144 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 195 г |
| Высота | 160.4 мм |
| Толщина | 7.8 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Диафрагма | f/1.7 + f/1.9 + f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Фронтальная камера: | 32 Мп, f/2.0 |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Mediatek Dimensity 8300 Ultra |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Графический процессор: | Mali-G615 MC6 |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Інструмент для виймання SIM-картки Кабель Чохол Керівництво Гарантія |
| Основная камера | 50 Мп + 50 Мп + 12 Мп |