Оновлений планшет Xiaomi Redmi Pad SE має лаконічний стильний дизайн, видатні технічні характеристики, якісний 8.7-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц і потужну батарею на 6650 мАг - все, що потрібно для продуктивного використання в будь-якій ситуації. Важить планшет всього 375 г і за розмірами нагадує щоденник, тому ви зможете легко взяти його із собою при виході з дому.


Планшет Xiaomi Redmi Pad SE отримав потужну мобільну платформу 12-го покоління MediaTek Helio G85, яка демонструє суперпродуктивність за будь-якого рівня навантаження. До 4 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR4X + до 128 Гб вбудованої пам'яті з можливістю розширення простору до 2 Тб забезпечують швидке завантаження, плавну роботу всіх програм та розширені можливості для зберігання.
Сертифікація TÜV Rheinland гарантує низький рівень синього свічення та відсутність мерехтіння, завдяки чому ваш погляд довше залишається свіжим. Частота оновлення до 90 Гц відповідає за плавне відображення динамічних сцен в іграх та при перегляді контенту. Подвійні стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos перетворюють планшет на ваш персональний кінотеатр, який влаштує грандіозний перегляд у будь-якому місці.

Насолоджуйтесь повним зануренням у перегляд завдяки 8.7-дюймовому дисплею з роздільною здатністю 1340 x 800, оптимальним співвідношенням сторін 5:3 та співвідношенням екрану до корпусу 84.41%. 10-бітна глибина кольору, відображення понад мільярда кольорів, висока контрастність та яскравість до 600 нит забезпечують чіткі деталі та яскраві кольори, які не блякнуть при будь-якому освітленні.


Лаконічний полірований корпус Xiaomi Redmi Pad SE виглядає просто чудово і відмінно витримує випробування часом і відстанню. При товщині корпусу всього 8,8 мм планшет важить 375 г, тому його легко можна взяти з собою, виходячи з дому.
Ємний акумулятор 6650 мАг гарантує цілий день роботи планшета без підзарядки. Так, наприклад, ви зможете дивитися відео на високих налаштуваннях до 25 годин - один із найкращих показників автономності на ринку. Швидка підзарядка потужністю 18 Вт здатна зарядити батарею планшета на кілька годин роботи прямо перед виходом з дому.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 8.7 дюйм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Модель процессора | MediaTek Helio G85 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 1340x800 |
| Состояние | Новое |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота памяти | 2000 МГц |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6650 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Акселерометр |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 5.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 373 г |
| Длина | 211.58 мм |
| Толщина | 8.8 мм |
| Ширина | 125.48 мм |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 179 |
| Тип экрана | LCD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | 18 Вт |
| Комплектация | Планшет Кабель USB Інструмент для виймання SIM-карти Посібник Гарантія |