Модель об'єднала у собі найкращі розробки, що використовуються для створення УМБ. Маючи об'єм 40 000 мАг, Romoss PEA40 Pro стає ідеальним джерелом живлення для лептопів. Підтримка швидкого заряджання 65W суттєво прискорює процес енерговідновлення. У конструкції використаний чіп, що забезпечує сумісність з технікою Apple, а це суттєво розширює можливості девайсу.

На торці користувач знайде панель слотів з доступом до всіх інтерфейсів. USB-A представлені окремими портами на вхід (один) і вихід (пара), тоді як USB Type-C поєднав у собі обидві функції. Заряджайте одночасно до 3 пристроїв, не витрачаючи часу на очікування.

Зарядіть MacBook Pro всього за 1.45 години, використовуючи павербанк Romoss PEA40 Pro з підтримкою швидкої зарядки 65W. Звичайний зовнішній акумулятор подолає це завдання не так швидко – за 5.39 години. Вибір очевидний!


Портативна батарея об'ємом 40 000 мАг здатна забезпечити умови, за яких ви тривалий час не відчуватимете дефіциту в запасі енергії. Павербанк пропонує 9 циклів підзарядки iPhone 13, 8 циклів Samsung S10, 2.7 циклу iPad Pro. Улюблені девайси завжди в повній працездатності.
Зовнішній акумулятор Romoss PEA40 Pro показує вражаючі результати: якщо порівнювати модель зі зразками минулого покоління, то вона на 289% потужніша. Вибирайте для себе найкраще – ця техніка варта того, щоб стати вашим надійним компаньйоном.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Romoss |
| Емкость аккумулятора | 40000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 916 г |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 169 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсів для зарядки для пристроїв | 3 |
| Вихідна сила струму | 1.5 A 2 A 3 A 3.25 А 4.5 A 5 A |
| Выходные интерфейсы | USB USB Type-C Lightning |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплектация | УМБ Керівництво Гарантійний талон |
| Мощность | 65 Вт |
| Назначение | Для ноутбуків Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинників та браслетів |
| Функції зарядки | Power Delivery (PD) Стандартна |