Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон ZTE Blade A35 4/64GB Green»
Смартфон ZTE Blade A35 з 6.75-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц чудово справляється з відтворенням відео у високій роздільній здатності, грою та спілкуванням онлайн. Сучасна система камер знімає чудові фото з будь-якого ракурсу. Батарея ємністю 5000 мАг з інтелектуальним енергозбереженням забезпечує багато годин автономної роботи. Зберігай тисячі фотографій, сотні коротких відео та плейлисти з улюбленими хітами – 64 Гб вбудованої пам'яті вистачить на все.

6.75-дюймовий дисплей з покращеною контрастністю та точною кольоропередачею відтворює якісне деталізоване зображення у високій роздільній здатності. Завдяки частоті оновлення 90 Гц тобі забезпечений плавний скролінг та чітке відображення будь-якого динамічного контенту.

Інтерактивний живий острівець у верхній частині екрану містить всю актуальну інформацію в режимі реального часу. Тепер контролювати вхідні повідомлення, нагадування та дзвінки стало набагато швидше та зручніше.


Простий мінімалістичний дизайн – відмінна риса смартфона ZTE Blade A35. Пристрій поміщений у тонкий корпус із оптимальними пропорціями, який комфортно лягає в руку. Класичні стримані кольори задньої панелі підкреслюють загальну концепцію лаконічного мінімалізму – смартфоном приємно та зручно користуватися день за днем.
Витривала батарея ємністю 5000 мАг з інтелектуальним режимом енергозбереження забезпечує оптимальну витрату заряду для збільшення часу автономної роботи. Ти зможеш користуватися смартфоном протягом цілого дня та не думати про підзарядку.

Об'єм оперативної пам'яті ZTE Blade A35 може бути розширений до 12 Гб за технологією Extended RAM, щоб забезпечити плавну роботу смартфона при виконанні складних завдань та швидке перемикання між програмами в режимі багатозадачності. Завдяки 64 Гб вбудованої пам'яті ти зможеш зберігати на пристрої фотоальбоми, улюблені плейлисти та відео яскравих пригод. З ZTE Blade A35 важливі речі завжди будуть під рукою.


Сучасний 8-ядерний процесор із частотою до 1.6 ГГц забезпечує високу продуктивність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео.
Одного погляду на екран смартфона достатньо для розблокування. Інтелектуальна система розпізнавання обличчя забезпечує миттєвий доступ до інформації для власника смартфона та закриває доступ до особистих даних для сторонніх.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Датчик приближения |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 167.7 мм |
| Толщина | 8.5 мм |
| Ширина | 77.4 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.75 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 267 |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 8 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Камера | |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Оптическая стабилизация | Нет |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 5 Мп |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Комплектация | Смартфон Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | ZTE Blade A35 |
| Операционная система | Android 13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Камера | 8 Мп |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |