| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Romoss |
| Емкость аккумулятора | 75000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная мощность W | 280 |
| Особенности | Ремешок на руку, Фонарик, Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда, LED лампа |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2386 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсів для зарядки для пристроїв | 4 |
| Вихідна сила струму | 1.5 A 2 A 2.25 А 3 A 5 A |
| Выходные интерфейсы | USB USB Type-C |
| Индикация | Без дисплея |
| Комплектация | Універсальна мобільна батарея Кабель зарядки Інструкція Гарантійний талон |
| Мощность | 280 Вт |
| Назначение | Для ноутбуків Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинників та браслетів |
| Функції зарядки | Power Delivery (PD) |