Получите эту позицию бесплатно при покупке «Роутер ZTE 4G UFi U10s Pro»
U10S Pro - це 4G Ufi, який може надавати високошвидкісну передачу даних домашнім користувачам або бізнес-користувачам. Підтримує швидкість передачі даних в 150 мегабіт в секунду і 50 Мбіт/с для висхідної лінії зв'язку, створюючи точку доступу Wi-Fi 6, надаючи високошвидкісний мобільний доступ до Інтернету для 32 користувачів одночасно. Відповідаючи потребам клієнтів у всьому світі, U10S Pro підтримує широкий спектр LTE-спектру, що використовується на різних ринках по всьому світу.
- Багаторежимний FDD/TDD/UMTS - LTE CAT4, DL/UL 150/50 Мбіт/с - Глобальна конфігурація діапазону - Wi-Fi 802.11 b/g/n/ax, до DL/UL 287/229 Мбіт/с - 32 користувачів Wi-Fi - WPA/WPA2 та WPS - Міжмережевий екран - IPV4/IPV6 - Наскрізний VPN - Fota - Усі популярні браузери - WebUI та додаток
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Стандарт связи | Wi-Fi |
| USB порт: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 3000 мАг |
| Версія протоколу Wi-Fi: | 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Кнопки: | 1 x кнопка живлення 1 x кнопка функції/WPS 1 x отвір для скидання |
| Количество подключаемых устройств роутера: | 32 |
| Макс. скорость приема данных: | 150 Мбит/с |
| Служба стільникової передачі даних: | FDD-LTE: LTE CAT4 DL/UL 150/50 Мбіт/с TDD-LTE: LTE CAT4 DL/UL 110/10 Мбіт/с UMTS: HSDPA CAT 14, HSUPA CAT 6, DL/UL 21/5.76 Мбіт/с |
| Частота роботи Wi-Fi: | 2.4 ГГц |
| Общие | |
| Высота | 18.9 мм |
| Длина | 108 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антенны WI-FI | Внутренние |
| Вес | 119 г |
| Встроенный коммутатор | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейс подключения | USB, Слот для SIM-карти |
| Класс устройства | Карманный |
| Количество GSM-модулей | 1 |
| Количество антенн | 2 шт |
| Особенности | Слот для SIM-карти |
| Питание | 5 В |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Поддержка стандартов | 2G (GSM) 3G 4G (LTE) |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 150 |
| Скорость соединения | 150 Мбит/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип антенны | Внутренняя |