Виводь свої відчуття від гри на абсолютно новий рівень із REDMAGIC 9S Pro. Смартфон оснащений новим процесором, продуктивність якого покращено на 35%. Удосконалена система охолодження дозволяє підвищити стабільність функціонування пристрою для безперебійного геймінгу під максимальними навантаженнями. Потужний гаджет створений для абсолютно нових і особливо яскравих вражень від гри: у ньому кожна деталь ретельно продумана для максимальної продуктивності.
Девайс оснащений новітнім чипом Snapdragon 8 Gen 3 Leading Version. Частота центрального процесора підвищена до 3,4 ГГц, а графічного чипа до 1 ГГц для збільшення продуктивності. Обирай ігри з будь-яким рівнем графічного навантаження та складності архітектури, щоб зануритися в нову реальність на максимум і в деталях відчути функціонал персонажа.

Система охолодження REDMAGIC ICE 13.5 знижує температуру до 19,5°C. Конструкція складається з 10 шарів, забезпечуючи повітряний потік до 22 000 об/хв із поліпшеним на 30% розсіюванням тепла. Система охолодження доповнена настроюваним RGB-підсвічуванням для додаткової ефектності дизайну геймерського смартфона.

Завдяки використанню ємнісного акумулятора на 6 500 мА·год ти можеш насолоджуватися іграми до двох діб безперервного використання. Ігрова сесія точно не завершиться через розрядку батареї: автономності вистачить, щоб досягти поставленої мети в рейді. Смартфон REDMAGIC 9S Pro повністю заряджається за 35 хвилин завдяки швидкій зарядці 80 Вт. Не став гру на паузу, досягай нових вершин просто зараз.

Насолоджуйся приголомшливою деталізацією кожного епізоду операції або бою на 6,8-дюймовому безрамковому AMOLED-дисплеї з роздільною здатністю 2480x1116. Неймовірна контрастність і соковитість відтінків дає можливість оцінити графіку на максимум. Співвідношення екрана до корпусу 93,7% забезпечує комфортний робочий простір для взаємодії з сенсорною панеллю. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність зміни зображення без розривів у динамічних сценах.

Модель обладнана фотомодулем на дві камери на 50 МП з оптичною стабілізацією зображення для захоплення красивих кадрів у динамічних сценах. Створюй чіткі, різкі та реалістичні світлини за будь-яких умов і за різного освітлення.

Гаджет гарантує 3D-звукові ефекти завдяки передбаченій конструкцією великій камері об'ємом 1,6 куб. см із сертифікацією DTS Ultra. Кришталево чисте звучання додатково оптимізується за допомогою технології Qualcomm Snapdragon Sound. На смартфоні REDMAGIC 9S Pro комфортно не тільки грати, а й дивитися відеоконтент.

Інноваційні функції покликані зробити геймінг максимально комфортним і продуктивним, де б ви не завантажували новий ігровий рейд для проходження. Міні-ігри в режимі очікування дають можливість швидко й ефективно вибирати приголомшливі сценарії для реалізації, виводячи користувацькі враження на новий рівень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia Redmagic 9S Pro |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6500 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou, Bds |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.8 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 400 |
| Разрешение экрана | 1116x2480 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 229 г |
| Высота | 163.98 мм |
| Толщина | 8.9 мм |
| Ширина | 76.35 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/2.2 + f/2.4 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Керівництво Гарантія |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основна камера: | 50 Мп + 50 Мп + 2 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 16 Мп, f/2.0 |