Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Doogee Blade10 Ultra 8/256GB Black/Silver»
Смартфон DOOGEE Blade 10 Ultra – це унікальне поєднання стильного дизайну, передових технологій та функціональності, створене для користувачів, які цінують якість та продуктивність. Його сучасний дизайн одразу привертає увагу. Корпус виготовлений із високоякісних матеріалів, що надають пристрою преміального вигляду, а ергономічні форми забезпечують комфортне використання. Апарат оснащений яскравим і чітким HD+ дисплеєм діагоналлю 6.56", який дозволяє насолоджуватися улюбленими фільмами, іграми та інтернет-сервісами. Висока роздільна здатність екрану 1612x720 пікселів забезпечує чудову чіткість зображення та насичені кольори, створюючи комфорт для перегляду мультимедіа. Потужний процесор Unisoc T606 забезпечує плавну та швидку роботу пристрою, легко справляючись з будь-якими завданнями – від мультимедійних розваг до повсякденних дій. З 8 ГБ оперативної пам’яті DOOGEE Blade 10 Ultra гарантує комфортну багатозадачність, а 256 ГБ вбудованої пам’яті надають достатньо місця для зберігання всіх ваших файлів, програм та медіа, не турбуючись про нестачу місця. 50-мегапіксельна камера DOOGEE Blade 10 Ultra дозволяє зафіксувати кожен момент у яскравих та деталізованих знімках, забезпечуючи високу якість фотографій, навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП ідеально підходить для створення чітких селфі та відеодзвінків, роблячи спілкування зручним та комфортним. DOOGEE Blade 10 Ultra оснащений акумулятором ємністю 5150 мАг, що забезпечує тривалий час роботи без необхідності частої підзарядки. Смартфон також включає зручні функції, такі як розблокування по обличчю, сканер відбитків пальців і NFC для безконтактних платежів, що робить його використання максимально комфортним і безпечним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Защита корпуса: | Водозащита, Влагозащита, Пылезащищенный, Ударопрочный |
| Модель смартфона: | Doogee Blade10 Ultra |
| Тип слота SIM | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM + microSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5150 мА/ч |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус, Датчик Холла |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 240 г |
| Высота | 172.7 мм |
| Толщина | 10.7 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.56 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 269 |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок зарядки, Инструмент для извлечения SIM-карты, Руководство |
| Материал корпуса | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69-K, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Особенности камеры | Автофокус, Серийная съёмка, Географические метки, Распознавание лиц, Настройки баланса белого, Настройка ISO, Компенсация экспозиции, Режим сцены, Режим под водой |
| Стандарт защиты: | IP68 / IP69K / MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Основная камера | 50 МП + 0.8 МП + Ai (0.4 МП) 50 МП (Основная), Датчик: ISOCELL, Диафрагма ƒ/ 1.8 LED-вспышка |
| Фронтальна камера, Мп: | Фронтальная камера — 8 МП |