

8 999 ₴
8 399 ₴
Doogee Blade10 Max – висококласний смартфон із незвичайним дизайном. Зовнішній вигляд каже, що смартфон міцний, і виробники підтверджують міжнародними стандартами IP68/IP69K/MIL-STD-810H, що робить його повністю водо- та пиленепроникним, а також стійким від падінь з висоти 2 метри. Можна дійти невтішного висновку, що він придатний до роботи на польових умовах. Приголомшливий екран! Дисплей-IPS з діагоналлю 6,56 дюйма подарує вам повне занурення у світ яскравих фарб, що робить перегляд фільмів, відео насиченим та цікавим. Частота оновлення екрана в 90 Гц забезпечить плавну роботу зі швидким відгуком, що для геймінгу дуже примітно. Присутність заднього дисплея діагоналлю 1,52 дюйма робить Doogee Blade10 Max унікальнішим завдяки підтримці різних стилів. Сучасні властивості! Процесор Unisoc Tiger T606 – середній чіпсет у світі продуктивності та потужності, але і його буде достатньо для виконання повсякденних завдань. Оперативна пам’ять 8+12 Гб – якісний варіант для багатозадачної роботи. 256 Гб постійної пам’яті вистачатиме для звичайного зберігання фотографій, музики та інших файлів. Популярна на сьогоднішній день операційна система Android 14, встановлена на даному пристрої, забезпечує доступ до нових програм. Пейзажна якість! Основна камера на 50-мегапікселів дивує високою якістю знімків із чудовою передачею природних кольорів та тіней. Фронтальна камера на 8-мегапіксель забезпечує гідну якість селфі, які відмінно підійдуть для популярних соціальних мереж. Технологічна батарея! Акумулятор ємністю 10 300 мАч забезпечить вам тривалу насолоду з цим девайсом, а також варто врахувати, що за цю якість відповідає наноплівкова технологія. Виробники заявляють, що гаджет здатний працювати в режимі очікування близько 475 годин, а це майже 2 тижні – приголомшливий показник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Защита корпуса: | Водозащита, Влагозащита, Пылезащищенный, Ударопрочный |
| Модель смартфона: | Doogee Blade10 Max |
| Тип слота SIM | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM + microSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10300 мА/ч |
| Мощность зарядки | 10 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус, Датчик Холла |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 326 г |
| Высота | 172.7 мм |
| Толщина | 15.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.56 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 269 |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок зарядки, Инструмент для извлечения SIM-карты, Руководство |
| Материал корпуса | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69-K, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Особенности камеры | Автофокус, Серийная съёмка, Географические метки, Распознавание лиц, Настройки баланса белого, Настройка ISO, Компенсация экспозиции, Режим сцены, Режим под водой |
| Стандарт защиты: | IP68 / IP69K / MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Основная камера | 50 МП + 0.8 МП + Ai (0.4 МП) 50 МП (Основная), Датчик: ISOCELL, Диафрагма ƒ/ 1.8 LED-вспышка |
| Фронтальна камера, Мп: | Фронтальная камера — 8 МП |