9 999 ₴
8 999 ₴
Blackview Tab 16 Pro вражає своєю елегантністю та компактністю. З вагою всього 503 г і товщиною 7,45 мм, цей планшет встановлює нові стандарти мобільності та стилю. Його витончений зовнішній вигляд і мала вага роблять його ідеальним супутником, незалежно від того, працюєте ви в кафе чи відпочиваєте вдома.

Занурюйтесь у дивовижний світ розваг із 11-дюймовим повноекранним дисплеєм Blackview Tab 16 Pro. Яскраві кольори, висока контрастність і широкі кути огляду забезпечують неймовірно реалістичне зображення, що дозволяє повністю зануритись у перегляд фільмів або ігор.

Відчуйте високу якість звуку завдяки подвійним динамікам, налаштованим для передачі чітких високих частот і потужних басів. Blackview Tab 16 Pro створює ефект присутності, даруючи враження, наче ви перебуваєте у кінотеатрі, концертному залі або на ігровій арені.

Коли приходить натхнення, стилус для Blackview Tab 16 Pro дозволяє миттєво втілювати ваші ідеї. Замальовуйте краєвиди, робіть рукописні нотатки під час лекцій або додавайте анотації до документів на ділових зустрічах — можливості безмежні.

З акумулятором ємністю 7700 мА*год, Blackview Tab 16 Pro забезпечує до 18 годин активного використання. Це ідеальне рішення для довготривалих поїздок або тривалих робочих днів, коли важливо залишатись на зв’язку та продовжувати роботу без перерв.

Фронтальна камера на 8 Мп робить Blackview Tab 16 Pro ідеальним пристроєм для відеочатів із друзями та онлайн-зустрічей із колегами. Висока якість відеозв’язку забезпечує чітке зображення та звук, що гарантує продуктивну комунікацію.

Функція розблокування за допомогою розпізнавання обличчя дозволяє швидко та безпечно отримати доступ до вашого планшета. З Blackview Tab 16 Pro вам більше не потрібно пам'ятати паролі — достатньо просто поглянути на екран, щоб розпочати роботу.

З основною камерою на 13 Мп ви зможете робити високоякісні знімки та відео. Чи то нотатки на заняттях, чи веселі групові фото, Blackview Tab 16 Pro забезпечує чітке зображення з детальною передачею всіх деталей.

З восьмиядерним процесором UNISOC T616, Blackview Tab 16 Pro без зусиль справляється з багатозадачністю, потоковим передаванням вимогливого контенту та інтенсивними іграми. Висока продуктивність процесора забезпечує швидкодію та тривалу автономну роботу без необхідності частої підзарядки.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Процессор планшета | Unisoc |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 11 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Unisoc Tiger T616 |
| Состояние | Новое |
| Модель планшета | Blackview Tab 16 |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 206 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Мультимедиа | |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Функции камеры | Вспышка, Автофокус |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Аудиосистема и мультимедиа возможности | стереозвук (4 динамика) |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7700 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселерометр, Быстрая зарядка, Стилус, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 257 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Вес | 503 г |
| Основные | |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Камера | фронтальна 8 Мп; тилова 13+2 Мп, зйомка відео 1920x1080, з автофокусом, зі спалахом |