Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Doogee Blade 10 4/128GB Black/Red»
Представляємо DOOGEE Blade 10 – смартфон, що поєднує найтонший корпус та потужну витривалість, не поступаючись жодній з цих характеристик. З товщиною найтоншої частини всього 10,7 мм, це найтонший надійний телефон на ринку, створений для тих, хто цінує елегантний дизайн та міцність. Цей пристрій виготовлений із високоміцного кевларового матеріалу, що надає йому легкості та міцності. Задня кришка з камуфляжним покриттям надає стильного вигляду та забезпечує додаткову стійкість до зносу. Сертифікований за стандартами IP68, IP69K та MIL-STD-810H, DOOGEE Blade 10 готовий до найекстремальніших умов, які ви можете зустріти. 6,56-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD+ та частотою оновлення 90 Гц забезпечує плавне відображення контенту, а технологія TDDI надає яскравості та чіткості зображення. Потужний процесор Unisoc T606 із тактовою частотою 1,6 ГГц у парі з відеочіпом ARM Mali-G57 забезпечує плавну продуктивність та швидке виконання завдань. Завдяки до 9 ГБ (4 ГБ + 5 ГБ віртуальної) оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої пам’яті, смартфон готовий до багатозадачності та зберігання великої кількості даних. Смартфон оснащений 16 МП основною камерою, що підтримує функції EIS Anti-Shake для стабілізації відео, UltraZoom для деталізації віддалених об’єктів і Super Night Mode для неперевершеної якості нічних знімків. Передня камера DOOGEE Blade 10 має роздільну здатність 8 МП, що забезпечує достатню якість для відеозв’язку та зйомки селфі. Ви зможете з легкістю спілкуватися в інтернеті та робити яскраві та чіткі автопортрети, які відповідатимуть усім вашим вимогам. Акумулятор DOOGEE Blade 10 має ємність 5150 мАг, що забезпечує дуже тривалий час автономної роботи. Ви зможете використовувати смартфон протягом усього дня без необхідності частих підзарядок, що надає вам свободи та впевненості в надійності пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Защита корпуса: | Водозащита, Влагозащита, Пылезащищенный, Ударопрочный |
| Модель смартфона: | Doogee Blade 10 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5150 мА/ч |
| Мощность зарядки | 10 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус, Датчик Холла |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 240 г |
| Высота | 172.7 мм |
| Толщина | 10.7 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.56 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 16 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок зарядки, Инструмент для извлечения SIM-карты, Руководство |
| Материал корпуса | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69-K, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Стандарт защиты: | IP68 / IP69K / MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Основная камера | 16+8+0.3 Мп |
| Фронтальна камера, Мп: | Фронтальная камера — 8 МП |