Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/256GB Stellar Shadow»
Новий TECNO Spark 30 вражає стильним дизайном та продуманими характеристиками. З ультратонким корпусом товщиною всього 7,7 мм смартфон зручно лежить у руці, при цьому виглядає сучасно і витончено.
.jpg)
TECNO Spark 30 має 6.78-дюймовий FHD+ дисплей із роздільною здатністю 2460х1080, який гарантує чітке і яскраве зображення. Екран має яскравість 800 ніт, що робить смартфон зручним у використанні навіть при яскравому сонячному світлі. Завдяки частоті оновлення 45 Гц/60 Гц/90 Гц ви можете налаштовувати плавність залежно від своїх потреб, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю та економією заряду батареї.
Режим захисту очей зменшує випромінювання синього світла екраном і регулює яскравість для зменшення напруги очей. Режим захисту очей може імітувати досвід читання з паперу, зменшувати відблиски екрана та покращувати комфорт читання. Завдяки майже непомітним рамкам, ви отримуєте більше простору для контенту, що особливо зручно при перегляді відео чи роботі з текстом.
.jpg)
TECNO Spark 30 вражає якістю звуку, який відтворюється подвійними симетричними динаміками. Така акустична система забезпечує потужний об'ємний звук, який відмінно підходить для перегляду відео, прослуховування музики та ігор. Симетричне розташування динаміків дає рівномірний, чистий звук і додає відчуття занурення в контент. TECNO Spark 30 дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою та розвагами на повну, даруючи максимальне задоволення від використання.
.jpg)
TECNO Spark 30 оснащений потужним восьмиядерним процесором MediaTek G91 з тактовою частотою до 2.0 ГГц. Це забезпечує плавну роботу пристрою під час багатозадачності та дозволяє запускати додатки і мобільні ігри без затримок. Довговічність пристрою перевірена в TECNO Lab: тестування гарантує надійну роботу смартфона протягом п'яти років, що робить його надійним вибором для тривалого користування.
.jpg)
Смартфон підтримує функцію RAM Plus, яка дозволяє розширювати об'єм оперативної пам’яті до 16 ГБ (8 ГБ стандартної та 8 ГБ віртуальної). Це значно підвищує загальну продуктивність, дозволяючи пристрою справлятися з важкими задачами та швидко перемикатися між додатками. TECNO Spark 30 також пропонує розширювану пам'ять до 1 ТБ, яка забезпечує багато місця для фото, відео та програм, і робить цей смартфон відмінним вибором для тих, хто зберігає великий обсяг даних.
.jpg)
TECNO Spark 30 має надійний захист від пилу та вологи за стандартом IP64, що забезпечує стійкість до бризок води та пилу - ідеально для використання в умовах підвищеної вологості чи в запилених середовищах.
Функція «AI захист зарядки» оптимізує процес заряджання, вивчаючи ваші звички: під час довготривалої зарядки вона тимчасово обмежує рівень заряду на 80%, що сповільнює зношення батареї та підвищує її довговічність. Якщо в роз'ємі для заряджання виявлено рідину чи інші сторонні об’єкти, на екрані з’явиться попередження, щоб уникнути можливих пошкоджень під час зарядки. Це дуже зручно для користувачів, які використовують мобільний телефон у середовищі з великою кількістю води.
.jpg)
TECNO Spark 30 пропонує вражаючі можливості для фотографії завдяки основній камері 64 МП SONY IMX682. Великий сенсор і світлосильна оптика забезпечують чудову якість знімків навіть при низькому освітленні. Надчітка фронтальна камера на 13 МП робить якісні селфі, а фронтальний спалах додає природності при різних умовах освітлення.
Функція зйомки відео одночасно з фронтальної та основної камер дає новий підхід до влогів, забезпечуючи інтерактивність та нові творчі можливості для користувачів.
.jpg)
TECNO Spark 30 обладнаний потужною батареєю, яка забезпечує тривалий час автономної роботи, дозволяючи активно користуватися пристроєм протягом усього дня. Завдяки підтримці швидкої зарядки 18 Вт ви зможете швидко зарядити смартфон. Модель Spark 30 розрахована на 1000 повних циклів зарядки. Важливо, що навіть після такого циклу, батарея зберігатиме понад 80% початкової ємності за ідеальних умов.
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 13 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Tecno Spark 30 |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 194 г |
| Высота | 168 мм |
| Толщина | 7.7 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Mediatek Helio G91 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 396 |
| Разрешение экрана | 2460x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 64 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Адаптер живлення, Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон, Чохол |