Ідеально гладкий цільний алюмінієвий корпус типу CNC та вигнуте 2.5D-скло забезпечують неперевершений комфорт. Встановіть пару з OnePlus Stylo, щоб ще більше підвищити плавність робочих процесів.

Перший у світі планшет із співвідношенням сторін екрану 7:5. Компанія OnePlus назвала його ReadFit. Він має більш квадратний дисплей для кращого огляду та максимального сенсорного комфорту. Рекордне співвідношення екрану до корпусу - 88% і надтонка рамка навколо екрана 6.7 мм забезпечують максимальне занурення під час перегляду контенту.

Технологія всеспрямованого звукового поля. Вона застосовується ексклюзивно у пристроях OnePlus, і завдяки чотирьом потужним динамікам ви зможете насолоджуватися покращеною якістю звуку та оптимальним відтворенням за будь-якої орієнтації пристрою.

Технології Dolby гарантують першокласну розвагу. Dolby Vision HDR забезпечує високу якість зображення завдяки підвищеній яскравості та приголомшливим кольорам. Технологія Dolby Atmos наповнює кожну сцену кінематографічною, природнішою акустикою.

Флагманський чипсет Dimensity 9000 забезпечує швидку та безперебійну роботу планшета OnePlus Pad. Вісім потужних енергоефективних ядер ЦП без особливих зусиль пришвидшують будь-які операції.

Вражаючий 1 місяць у режимі очікування пропонує неймовірну універсальність. Можна продовжити роботу з того місця, де її перервали, навіть через кілька тижнів. Потужна батарея 9510 мАг вистачає на 14.5 годин відтворення відео, надпортативний планшет OnePlus Pad не просто можна використовувати скрізь, він завжди готовий до використання.

З SUPERVOOC 67 Вт вам більше ніколи не доведеться тягнутися за кабелем для заряджання. Повна зарядка займає трохи більше 60 хвилин. Зарядка також стала безпечнішою завдяки вдосконаленому контролеру стану батареї.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 11.61 дюйм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель планшета | Oneplus Pad |
| Модель процессора | Dimensity 9000 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Состояние | Новое |
| Частота процессора | 3005 МГц |
| Бездротовий зв'язок | v 5.3 / aptX HD / |
| Графічний адаптер | ARM Mali-G710 MC10 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 9610 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Компас, Быстрая зарядка, Face ID, Гироскоп |
| Поддержка операционной системы | Android 14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 552 г |
| Длина | 258 мм |
| Толщина | 6.5 мм |
| Ширина | 189.4 мм |
| Мультимедиа | |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 296 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | SuperVOOC 67 Вт |
| Зйомка Full HD (1080p) | 1920х1080 пікс 30 к/с |
| Разрешение | 11.61 " 2800x2000 пікс 296 ppi IPS 144 Гц датчик освітлення |
| Камера | |
| Зйомка Ultra HD (4K) | 3840х2160 пікс 30 к/с |