
POCO Pad оснащений 12.1-дюймовим надчітким дисплеєм з роздільною здатністю 2.5K, який забезпечує приголомшливу якість зображення. Кожна деталь відтворюється з кришталевою чіткістю, роблячи перегляд фільмів, ігри чи читання неймовірно приємним заняттям. Насолоджуйтесь найкращими візуальними ефектами та максимальною зручністю використання.

Співвідношення сторін 16:10 на дисплеї POCO Pad пропонує ширший кут огляду, що ідеально підходить для перегляду фільмів та інших розваг. Це забезпечує занурення у світ аудіовізуальних задоволень, роблячи ваш відпочинок максимально комфортним та захоплюючим.

POCO Pad оснащений дисплеєм з динамічною частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує більш плавні та вишукані візуальні ефекти. Це дозволяє використовувати пристрій із ще більшою творчою свободою, незалежно від того, дивіться ви відео чи граєте в ігри.

Дбайте своїх очей за допомогою дисплея POCO Pad, оснащеного потрійною сертифікацією TÜV Rheinland. Апаратна фільтрація синього світла зменшує навантаження на очі, підтримуючи режим «захисту очей». Повнодіапазонне затемнення постійного струму забезпечує комфортний перегляд протягом тривалого часу.

POCO Pad оснащений передовим флагманським процесором 4 нм, який підвищує продуктивність та знижує енергоспоживання. Пристрій легко справляється з кількома мультимедійними або ігровими завданнями одночасно, забезпечуючи стабільну та безперервну роботу.

POCO Pad з об'ємом пам'яті 8+256 ГБ ідеально підходить для повсякденних потреб. Завдяки можливості розширити пам'ять завжди знайдеться місце для більшої кількості «цифрових спогадів».

Потужна батарея ємністю 10 000 мАг забезпечує 16 годин онлайн-відео або 18 годин читання. Акумулятор підтримує безпечну та швидку зарядку потужністю 33 Вт. Попрощайтеся з турботою про термін служби акумулятора.

POCO Pad оснащений системою з чотирьох динаміків, що створюють захоплюючий об'ємний звук. Це забезпечує кінематографічні враження, дозволяючи вам повністю поринути у світ аудіовізуальних задоволень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POCO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 12.1 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Состояние | Новое |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Компас, Акселерометр, Гироскоп |
| Мультимедиа | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 571 г |
| Длина | 280 мм |
| Толщина | 7.5 мм |
| Ширина | 181.9 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Adreno 710 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Матрица | IPS |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0: 33 Вт |
| Дополнительно | стереозвук , 4 динамика |
| Комплектация | Планшет Кабель USB Ключ для виймання картки пам'яті Керівництво Гарантійний талон |
| Модель планшета | Xiaomi Poco Pad |
| Камера | |
| Основная камера: | 8 МП /f/2.0, 1/4" автофокус спалах |
| Фронтальная камера, Мп | 8 МП /f/2.28, 1/4" |