Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola G75 8/256GB Charcoal Grey (PB3Y0009RS)»


Насолоджуйтеся міцністю та стильним дизайном телефону. Moto g75 5G відповідає військовим стандартам міцності та має вишуканий, оздоблений м’якою екошкірою або елегантним матовим покриттям корпус, який приємно тримати в руках. Зберігайте спокій завдяки водостійкості IP68 та склу Corning Gorilla Glass 5.


50-мегапіксельна камера забезпечує ідеальні знімки. Завдяки датчику Sony LYTIA 600 та OIS отримуйте неймовірно чіткі та деталізовані кадри за будь-яких умов.

Один покращений сенсор дає дві різні перспективи: ультраширокий режим знімає широку панораму, а режим Macro Vision, завдяки чотирикратному збільшенню, дозволяє побачити найдрібніші деталі.
Робіть вражаючі яскраві селфі за допомогою 16-мегапіксельної фронтальної камери. А завдяки функціям Face Retouch та «груповий режим» ви та ваші друзі завжди виглядатимете неперевершено.

Насолоджуйтеся переглядом своїх улюблених шоу у форматі Full HD+ на 6,78-дюймовому дисплеї навіть на яскравому сонечному світлі. Плавна частота оновлення 120 Гц3, безрамковий дисплей, а також звук Dolby Atmos і стереодинаміки створюють незабутні враження від перегляду.


Станьте першими, хто відчує швидкість та ефективність нового процесора Snapdragon 6 Gen 3. Насолоджуйтеся плавнішою грою, чіткішими фотографіями, функціями штучного інтелекту, зв’язком 5G і бездоганною багатозадачністю завдяки обсягу оперативної пам’яті до 8 ГБ, котрий можна збільшити за допомогою RAM Boost.
Не переймайтеся щодо збереження даних. Вбудована пам’ять обсягом 256 ГБ дає змогу зберігати величезну кількість фотографій, фільмів, пісень, застосунків та ігор. За необхідності можна збільшити обсяг пам’яті аж до 1 ТБ за допомогою картки microSD.


Заряджайте телефон до 50% менш ніж за 25 хвилин завдяки швидкій зарядці TurboPower. Завдяки бездротовій зарядці потужністю 15 Вт та ємності акумулятора 5000 мАг ваші хвилювання про заряд батареї зникнуть.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Підтримка e-SIM | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 30 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 205 г |
| Высота | 166.09 мм |
| Толщина | 8.34 мм |
| Ширина | 77.24 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 387 |
| Разрешение экрана | 2388х1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Вспышка | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.79 + f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | Motorola G75 |
| Операционная система | Android 14 |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 16 Мп, f/2.45 |