Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola G55 8/256 Forest Grey (PB5U0009RS)»
Імерсивний 6,49-дюймовий Full HD+ дисплей + звук Dolby Atmos
50-мегапіксельна камера з оптичною стабілізацією зображення (OIS) та Quad Pixel
Елегантний, стильний корпус із водостійкістю IP52

Отримуйте максимум стилю та розваг з moto g55 5G завдяки імерсивному 6,49-дюймовому FHD+ дисплею з частотою оновлення 120 Гц, стильному зовнішньому вигляду і тактильним відчуттям. Телефон виділяється з-поміж інших оздобленням з екошкіри, водостійкістю IP52 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 3.


Насолоджуйтеся переглядом своїх улюблених шоу у Full HD+ якості на 6,49-дюймовому дисплеї з частотою оновлення 120 Гц3 і відчуйте новий вимір звуку з технологією Dolby Atmos і стереодинаміками.

Ваші близькі виглядатимуть якнайкраще завдяки сенсору з деталізацією 50 МП. А технологія Quad Pixel5 підвищить якість фото за слабкого освітлення в 4 рази.
Один передовий сенсор дає дві різні перспективи: ультраширокий режим знімає широку панораму, а режим Macro Vision, завдяки чотирикратному збільшенню, дозволяє побачити найдрібніші деталі.

Працюйте та грайте досхочу завдяки акумулятору на 5000 мАг. Заряджайте телефон за лічені хвилини з неймовірною швидкістю заряджання TurboPower.


Не переймайтеся щодо збереження даних. Вбудована пам’ять обсягом 256 ГБ7 дає змогу зберігати величезну кількість фотографій, фільмів, пісень, застосунків та ігор. За необхідності можна збільшити обсяг пам’яті аж до 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Відкрийте для себе швидкість 5G9 та потужність 8-ядерного процесора MediaTek Dimensity 7025. Завантажуйте з блискавичною швидкістю. Насолоджуйтеся безперебійною грою і плавним відтворюванням відео та фільмів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Захист корпусу | Водозахист |
| Підтримка e-SIM | Є |
| Тип слота: | SIM + eSIM |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 30 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Высота | 161.56 мм |
| Толщина | 8.09 мм |
| Ширина | 73.82 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | IMG BXM-8-256 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.49 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 405 |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 1920x1080 |
| Вспышка | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Модель смартфона: | Motorola G55 |
| Операционная система | Android 14 |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 16 Мп, f/2.45 |