Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Poco C75 8/256GB NFC Green (є зарядний пристрій)»
Оновлений смартфон Росо С75 став ще більш продуктивним, швидким та комфортним, перетворившись на одну з найкращих моделей для повсякденного використання. Насолоджуйся суперчітким та плавним зображенням на імерсивному 6.88-дюймовому дисплеї з динамічною частотою оновлення до 120 Гц. Потужний процесор MediaTek Helio G81+ до 16 Гб оперативної пам'яті демонструють стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер 50 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Витривалий акумулятор ємністю 5160 мА.год. забезпечує повну свободу протягом дня.
6.88-дюймовий дисплей, який відтворює 16.7 млн. кольорів та відтінків, стирає грані між картинкою на екрані та реальністю завдяки чіткому та деталізованому зображенню. При піковій яскравості 600 нит зображення зберігає насиченість та яскравість при будь-якому освітленні. Динамічна частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавний скролінг, чудову якість картинки в динамічних сценах та оптимальне енергоспоживання.
DC Dimming, низький рівень синього випромінювання, відсутність мерехтіння та темний режим забезпечують повний захист зору за будь-яких сценаріїв використання смартфона.
Основний модуль з роздільною здатністю 50 Мп дозволяє отримувати чудові фотографії за будь-яких умов зйомки. Фокусуйся на деталях, знімай з різних ракурсів і за будь-якого освітлення - всі фотографії, зроблені за допомогою Росо С75, відрізняються винятковою чіткістю і деталізацією, а також точною кольоропередачею.
Різні кінематографічні фільтри тепер можна використовувати не тільки при фотозйомці, але й під час зйомки відео. Зафіксуй найкращі моменти своєї історії у чудовій якості та точно передавай настрій та атмосферу події за допомогою спеціальних ефектів.


13-мегапіксельна фронтальна камера з підтримкою нічного режиму отримує чудові селфи навіть за слабкого освітлення. На кожному селфі-знімку ти матимеш сяючий вигляд завдяки інтелектуальним алгоритмам, що підкреслюють твою природну привабливість.
Завдяки оновленому дизайну та унікальній текстурі задньої панелі, схожій на природний камінь, твій із С75 має розкішний вигляд та привертає увагу оточуючих.

Потужна батарея ємністю 5160 мА.год. забезпечує багато годин безперервної роботи. Смартфон дозволить спілкуватися понад 42 години або слухати музику до 139 годин без підзарядки, в режимі очікування йому достатньо однієї підзарядки на 21 день. Швидке заряджання потужністю 18 Вт допоможе підзарядитися прямо перед виходом з дому.
Процесор MediaTek Helio G81+ до 16 Гб оперативної пам'яті (8+8 Гб RAM) забезпечують неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. Працюй та спілкуйся, дивися відео, знімай та редагуй фото – твій Росо С75 легко впорається з будь-якими завданнями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5160 мА/ч |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.88 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 260 |
| Разрешение экрана | 1640x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, Зарядний пристрій, Пристрій для вилучення сім картки, гарантійний талон, Фіскальний чек |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Основные | |
| Модель смартфона: | Poco C75 |
| Тип слота: | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM + microSD |
| Камера | |
| Основная камера | 50 Мп f/1.8 |
| Особенности | спалах, автофокус, нічна зйомка |
| Фронтальная камера: | 13 Мп, f/2.0 |