Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Xiaomi 14T Pro 12/1T Titan Gray +Зарядний пристрій»
Смартфон Xiaomi 14T Pro допомагає зануритися у світ фотозйомки й відчути себе справжнім професіоналом. Об'єктив Leica Summilux з трьома об'єктивами та п'ятьма фокусними відстанями відкриває нові горизонти для реалізації креативних ідей. Тонкий профіль і зручні габарити дають можливість використовувати гаджет за будь-яких обставин, ловлячи вдалі кадри за лічені секунди. Смартфон працює на оновленій ОС, кожен елемент якої спрямований на максимальний комфорт користувача під час взаємодії з девайсом.
Корпус гаджета має шліфоване покриття, яке демонструє відмінне зчеплення зі шкірою долонь, завдяки чому телефон не вислизає з рук під час активного використання. Металева рама на 116% міцніша, адже вона виготовлена з алюмінієвого сплаву 6М13 для підвищення стійкості під час випадкових падінь. Ультратонкий профіль девайса доповнений вузькими рамками, товщина яких становить лише 1,9 мм. Це створює візуально збалансований ефект і гарантує захопливі враження від перегляду.
Знімки, зняті на Xiaomi 14T Pro, мають захопливу глибину та насиченість завдяки поліпшеним характеристикам для роботи за недостатнього освітлення. Основна камера з об'єктивом Leica, фокусною відстанню 23 мм і великою апертурою має роздільну здатність 50 МП і оптичну стабілізацію для створення ефектних фотознімків у динамічних умовах. За допомогою Leica Summilux вдається не тільки захопити максимум деталей в умовах низької освітленості, а й роздобути видатну передачу кольору та контраст. Надширококутний сенсор дає можливість знімати розкішні панорами без слідів склеюваннята спотворень по краях. Телеоб'єктив необхідний для надання глибини макрокадрам.
Ти можеш зробити приголомшливі знімки зблизька й здалеку без зусиль. Система з трьох лінз дає можливість використовувати до п'яти фокусних відстаней від 15 до 120 мм. Для всебічного доповнення можливостей візуалізації використовується технологія Xiaomi AISP. Вона призводить до безшовної взаємодії апаратного та програмного забезпечення для розширення можливостей обробки фотографії. Використовуй додатковий ультранічний алгоритм, який дає змогу насолоджуватися переплетенням світла й тіні.

Запускай режим Master Portrait, який забезпечує зйомку на фокусних відстанях 23-75 мм. Знімки виходять з ефектним боке та приголомшливою глибиною. Фотографії з максимальною кількістю деталей чудові як при яскравому контровому світлі, так і в повних сутінках. Фотосенсор отримав велику діафрагму f/1,6 для чіткого та стабільного передавання тональних нюансів у віддалених сценах уночі, даючи змогу домогтися реалістичності зображень. Фірмовий датчик надвисокого динамічного діапазону Light Fusion 900 гарантує безпрецедентну деталізацію кадру за будь-якого рівня освітлення навколо.
Смартфон Xiaomi 14T Pro забезпечує кінематографічний ефект розмиття з перемиканням фокуса в кадрі для організації логічного оповідання у відеоролику. Камера знімає динамічні 10-бітові відео з роздільною здатністю 4К і зі швидкістю 30 кадрів за секунду. У директ-режимі користувач отримує доступ до розширених налаштувань і можливість проявити максимум креативності під час створення контенту.
Збільшена на 37% продуктивність смартфона Xiaomi 14T Pro вражає з перших секунд. Він працює на базі чипсета MediaTek Dimensity 9300+ з інноваційною архітектурою та 12-ядерним графічним процесором. Движок на базі штучного інтелекту відкриває широкий спектр нових можливостей. Плавна та надійна робота гаджета забезпечується прискореною оперативною пам'яттю LPDDR5X.

Конструкцією системи Xiaomi 3D Ice Loop передбачено контурну помпу для своєчасного та повного відведення зайвого тепла. Газ і рідина течуть різними каналами, забезпечуючи рівномірне заповнення. Спеціальна тривимірна опуклість у ділянці процесора дає змогу ефективніше відводити тепло під час роботи під високими навантаженнями.
Смарт-помічник від Google дає можливість обговорити ідеї або влаштувати мозковий штурм. АІ-алгоритми допомагають знайти що завгодно: просто покажи фото або обведи об'єкт на відео, що переглядається. На зустрічах із закордонними партнерами або в подорожах не обійтися без можливостей онлайн-перекладача, який допоможе знайти спільну мову з усіма. Створюй креативні фото та відео, використовуючи AI-інструменти.

Абсолютно плоский екран діагоналлю 6,67 дюйма з ультратонкою рамкою та роздільною здатністю 1,5К забезпечує максимальний візуальний комфорт під час роботи над контентом. Приголомшлива пікова яскравість 4000 ніт зберігає дисплей читабельним навіть при попаданні прямих сонячних променів. Частота оновлення кадру 144 Гц гарантує плавну й комфортну для очей картинку при перегляді будь-якого контенту. Користувач може налаштовувати сценарії підсвічування дисплея, щоб захистити очі від втоми та заощадити заряд батареї.
Смартфон Xiaomi 14T Pro заряджається до 100% за 45 хвилин із використанням бездротового аксесуара з вбудованим енергоефективним чипсетом. Гіперзарядка на 120 Вт дає можливість зарядити акумулятор до 100% за 19 хвилин. Ємний акумулятор на 5000 мА-год забезпечує до 24 годин продуктивної автономної роботи в режимі високої інтенсивності.
Власна розробка бренду у вигляді вбудованого тюнера дає змогу гнучкіше використовувати функціонал, покращуючи продуктивність бездротових технологій: GPS на 20%, Bluetooth на 12%, антени мобільного зв'язку на 32%. Інтелектуальна система зв'язку з антенами дає можливість використовувати смартфон для продуктивного та безперебійного геймінгу. Вбудований чип безпеки забезпечує захист від несанкціонованого доступу шкідливих файлів. Стандарт IP68 захищає корпус від потрапляння вологи та пилу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Металл |
| Модель телефона | Xiaomi 14T Pro |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Xiaomi 14T Pro |
| Операционная система | Android 14 |
| Слоты | SIM + SIM + eSIM |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 120 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Разрешение экрана | 1220x2712 |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Дополнительно | Кількість кольорів68 мільярдів |
| Защита экрана | Corning Gorilla Glass 5 |
| Частота обновления, Гц: | 144 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 209 г |
| Высота | 160.4 мм |
| Толщина | 8.39 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Мультимедиа | |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Диафрагма | f/1.6 + f/2.0 + f/2.2 |
| Запись видео | 8К UHD (7680x4320) |
| Фронтальная камера: | 32 Мп, f/2.0 |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 1000 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Внутренняя память | 512 ГБ |
| Графический процессор: | Mali-G720 MP12 |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон Інструмент для виймання SIM-картки зарядний пристрій Чохол Керівництво Гарантія |
| Основная камера | 50 Мп + 50 Мп + 12 Мп |
| Технологии | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегровано AI Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |