8 999 ₴
6 999 ₴

Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 відкриває нову еру швидкості, автономності та надійності. Потужний 6нм процесор MediaTek Helio G99-Ultra забезпечує безпрецедентну продуктивність при виконанні будь-яких завдань, від повсякденних до найвибагливіших. Насолоджуйся плавним скролінгом та неймовірно барвистим зображенням на 6.67-дюймовому OLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц та підтримкою розширеного колірного охоплення. Революційна ультра-чітка камера з роздільною здатністю 108 Мп дозволяє створювати чудові фотографії з будь-якого ракурсу, закарбовуючи кожну деталь. А швидка зарядка потужністю 33 Вт не залишить тебе без заряду за будь-яких обставин.
Зустрічай потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості створення мобільних фотографій. З професійною камерою 108 Мп, датчиком глибини та макрокамерою на 2 Мп можна без зусиль отримати ідеальні знімки за будь-яких умов.

Основний сенсор камери 108 Мп дозволяє сфотографувати будь-яку дрібну деталь з приголомшливою точністю. І навіть при 3-кратному збільшенні фотографія збереже високу чіткість та деталізацію. Яскраві та чисті нічні фото, ультра-широкі та портретні знімки одним натисканням – все це можливо з Redmi Note 14. Безліч режимів та функцій для зйомки фото та відео допоможуть тобі відчути себе справжнім профі.

20-мегапіксельна фронтальна камера з режимом б'ютифікації та з удосконаленим алгоритмом групової зйомки не пропустить твою посмішку і допоможе тобі щоразу отримувати чудові фото, на яких ти виглядаєш просто неймовірно.

Те, що раніше вимагало спеціальних додатків та значних зусиль, тепер встановлене у твоєму смартфоні і готове до використання будь-коли. Використовуй функцію AI Erase, щоб легко видалити з фото зайві деталі та непотрібні об'єкти. Функція AI Sky прикрасить фотографію зоряним небом і навіть похмурий знімок зробить сонячним.

Завдяки пило- та вологозахисту стандарту IP54 смартфоном можна вільно користуватися в будь-яких умовах і не боятися бризок води та крапель дощу. Супер-міцне скло Corning Gorilla Glass 5, що покриває екран, краще за інших захищає його від негативних зовнішніх впливів, як, наприклад, подряпини та падіння. Підвищена чутливість екрана дає можливість керувати всіма функціями смартфона навіть вологими чи брудними руками.

Xiaomi Redmi Note 14 зачаровує своїм елегантним зовнішнім виглядом, вираженим у витончених лініях та тонкому профілі. Товщина корпусу всього 8.16 мм і невелика вага в 196.5 г роблять його дуже зручним для повсякденного використання, він буквально створений для того, щоб комфортно розташовуватись у твоїй долоні. На окрему увагу заслуговує задня панель зі спеціальною матовою обробкою, яка не тільки виглядає стильно та ефектно, але й створює відчуття дотику до преміального пристрою, виділяючи його серед інших смартфонів.

Витривала батарея ємністю 5500 мА.год. забезпечує цілий день роботи смартфона у твоєму звичному ритмі. Використовуй швидке заряджання потужністю 33 Вт, і всього за 77 хвилин батарея зарядиться на 100%. Унікальна технологія Battery Health 3.0 подовжує термін служби батареї, завдяки чому навіть після 4 років або 1600 циклів заряджання вона зберігає не менше 80% початкової ємності.

6нм 8-ядерний процесор MediaTek Helio G99-Ultra створений для забезпечення високої продуктивності при різних сценаріях використання. Він дозволяє легко запускати і працювати навіть з найвибагливішими програмами, насолоджуватися сучасними мобільними іграми з плавною графікою та чуйним керуванням, швидко редагувати фотографії, отримуючи професійний результат, та багато іншого без лагів та затримок.

Gemini у твоєму смартфоні – це новий помічник від Google, що пропонує широкий спектр можливостей. Gemini з легкістю пише тексти, від віршів до ділових листів, шукає і генерує зображення, відповідає на запитання, використовуючи як текстове, так і голосове введення, і виконує ще безліч корисних функцій за секунди.

6.67-дюймовий OLED дисплей відтворює живу та яскраву картинку у FHD+ форматі. Підтримка розширеного колірного діапазону, збільшена контрастність, частота оновлення до 120 Гц і яскравість до 1800 ніт створюють реалістичний контент із ефектом занурення. Спеціальні технології захисту зору, що сертифіковані TÜV Rheinland, забезпечують комфортний перегляд без навантаження на зір.

Підтримка об'ємного звуку Dolby Atmos, що створює ефект присутності, покращує сприйняття музики, фільмів та ігор і робить звук більш реалістичним та захоплюючим, дозволяючи тобі повністю розчинитись у прослуховуванні.

Згорнути
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 14 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5500 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Мультимедиа | |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 100 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка основной камеры: | Да |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 20 Мп, f/2 2 |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 196.5 г |
| Высота | 163.25 мм |
| Толщина | 8.16 мм |
| Ширина | 76.55 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Процессор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.7 + f/2.4 + f/2.4 |
| Камера | 108 Мп + 2 Мп + 2 Мп |
| Операционная система | Android 14 |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Стандарт защиты: | IP54 |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |