
Оновлений смартфон Xiaomi Redmi Note 14 5G, оснащений потрійною камерою з основним 108-мегапіксельним сенсором з OIS, відмінно справляється з фотозйомкою навіть при слабкому освітленні. Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Dimensity 7025-Ultra c 5G дозволяє легко справлятися із завданнями будь-якої складності. 6,67-дюймовий FHD+ OLED дисплей із частотою оновлення до 120 Гц забезпечує чітке деталізоване зображення. Акумулятор на 5110 мА.год та супершвидка зарядка потужністю 45 Вт гарантують повну свободу протягом усього дня. Надійний захист екрану склом Corning Gorilla Glass 5 та корпусу за стандартом IP64 забезпечують всебічний захист смартфона від будь-яких зовнішніх впливів.
Потрійна система камер з основним модулем на 108 Мп дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті при будь-якому освітленні та з будь-якого ракурсу. Ультраширококутна камера на 8 Мп зніме чудові міські краєвиди та групові фото. Макрокамера 2 Мп отримує детальні надчіткі знімки крупним планом.


Завдяки професійному основному модулю з роздільною здатністю 108 Мп навіть знімки віддалених об'єктів відрізнятимуться підвищеною чіткістю та деталізацією. Використовуй 3-кратний зум, щоб наблизити об'єкт зйомки, знімай при слабкому освітленні та в русі – кожен знімок буде ідеальним. Подвійна стабілізація OIS + EIS ефективно компенсує тремтіння об'єктів у кадрі, зменшує нечіткість і розмитість деталей і покращує загальну якість знімка за будь-яких обставин.


20-мегапіксельна фронтальна камера із вбудованими інтелектуальними алгоритмами б'ютифікації вміє вибрати момент, щоб отримати ідеальне селфі. Камера м'яко вирівнює тон шкіри, акцентує увагу на твоїй природній привабливості та стежить за очима та усмішкою всіх об'єктів у кадрі, отримуючи фото, одразу готові до публікації.

Спеціальні функції на ШІ дозволяють легко відредагувати будь-яке фото. Використовуй функцію AI Erase, і ти зможеш швидко видалити з кадру всі зайві деталі та об'єкти на задньому фоні. Алгоритм AI Sky прикрасить знімок зоряним небом або зробить навіть похмурий день на фото сонячним.


Тобі більше не потрібно переживати через бризки або краплі дощу. Захист корпусу за стандартом IP64 дозволить вільно користуватися смартфоном у будь-яку погоду. Завдяки високій чутливості екрану смартфон чітко реагує на будь-які дотики вологих або замаслених пальців. Покриття Corning Gorilla Glass 5 забезпечує покращений захист екрана від сколів та подряпин.

Завдяки тонкому корпусу 7.99 мм та вазі всього 190 г Redmi Note 14 5G ідеально підходить для щоденного використання. Оціни витончений профіль та зручний розмір корпусу, який легко поміщається у долоні, забезпечуючи комфортне керування навіть на ходу.

Потужний 6нм процесор MediaTek Dimensity 7025-Ultra c 5G забезпечує приріст продуктивності та пропускної спроможності системи. Для смартфона не існує нездійсненних завдань, він з легкістю справляється з ресурсомісткими додатками та будь-якими вимогливими іграми, забезпечуючи спілкування та розваги протягом усього дня.

Батарея ємністю 5110 мА.год. забезпечує цілий день автономної роботи смартфона. А з турбо-зарядкою потужністю 45 Вт на повне відновлення заряду батареї знадобиться всього 57 хвилин - один із найкращих показників швидкості зарядки. Інтелектуальний алгоритм керування зарядом продовжує життєвий цикл батареї, завдяки чому навіть після 4 років використання або після 1600 циклів заряджання батарея збереже не менше 80% своєї початкової ємності.

Новий помічник Google Gemini відкриває перед тобою нові можливості взаємодії. Розумний помічник не тільки швидко знайде відповідь на будь-яке запитання, але й напише текст на задану тему, надасть спільний доступ до програм Google, згенерує зображення та багато іншого.

6,67-дюймовий FHD+ OLED дисплей з підтримкою розширеного колірного діапазону пропонує безпрецедентну точність передачі кольорів та деталей. Завдяки піковій яскравості 2100 нит ти зможеш комфортно користуватися смартфоном навіть за денного освітлення. Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне відтворення будь-яких динамічних сцен в іграх та під час перегляду відео.

Технології Dolby Vision, Dolby Atmos та HDR10+ гарантують унікальний візуальний досвід та посилюють ефект занурення під час перегляду. Потрійна сертифікація TÜV Rheinland робить будь-який перегляд не тільки захоплюючим, але й безпечним для зору, знижуючи вплив синього світла та мерехтіння на очі.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 14 |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5110 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 108 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка основной камеры: | Да |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 20 Мп, f/2 2 |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
| Высота | 162.4 мм |
| Толщина | 7.99 мм |
| Ширина | 75.7 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | IMG BXM-8-256 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Камера | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Операционная система | Android 14 |
| Основные | |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi Note 14 5G |
| Стандарт защиты: | IP64 |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |