Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256Gb LTE Orange»
Blackview ACTIVE 10 Pro — революційний захищений планшет, що поєднує передові технології, міцний корпус та підтримку 5G. Це ідеальний вибір для активного відпочинку, професійного використання чи щоденних завдань, навіть у найекстремальніших умовах. Сертифікація MIL-STD-810H, IP68 та IP69K: витримує падіння, занурення у воду до 1,5 м на 30 хвилин та екстремальні температури (-20°C до +60°C). Міцна конструкція з використанням авіаційних матеріалів та покращених ущільнювачів.

Планшет оснащений 11-дюймовим FHD+ IPS дисплеєм з яскравістю 400 нит, що забезпечує комфортний перегляд навіть на яскравому світлі, широкими кутами огляду для насиченого зображення з будь-якого ракурсу та міцним склом Corning Gorilla Glass 5, що гарантує стійкість до подряпин та пошкоджень. його ідеальним для роботи та розваг у будь-яких умовах.


Мозком Blackview ACTIVE 10 Pro є восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 7300, створений по 4-нм техпроцесу, з тактовою частотою до 2.5 ГГц, що забезпечує високу продуктивність та енергоефективність. Пристрій має до 36 ГБ оперативної пам'яті (12 ГБ + 24 ГБ розширення) і 256 ГБ внутрішнього сховища з можливістю розширення до 2 ТБ, що гарантує безперебійну роботу навіть із найвибагливішими завданнями.


Планшет пропонує передову систему камер, яка задовольнить потреби як професійних фотографів, так і любителів:
Ця система також підтримує професійний режим зйомки, 2K відеозапис та набір AI-інструментів для редагування: видалення об'єктів, покращення кадрів, зміна освітлення та фону.


Blackview ACTIVE 10 Pro оснащений подвійними стереодинаміками Harman Kardon Smart-PA BOX, які забезпечують неймовірно якісний звук. Завдяки технології Harman AudioEFX, планшет відтворює об'ємний та чистий звук із глибокими басами та чіткими високими частотами. Це ідеальне рішення для перегляду фільмів, прослуховування музики та ігор.

Надпотужний кемпінговий ліхтарик із яскравістю 400 люмен дарує яскраве світло. Ліхтар має кілька режимів: освітлення, SOS та швидкий спалах, які ідеально підходять для різних потреб.
Незалежно від того, ви в кемпінгу, вирушаєте в похід або готуєтеся до надзвичайної ситуації, цей ліхтар стане вашим надійним супутником, забезпечуючи світло та безпеку.

Потужний акумулятор на 30 000 мА·год перетворює Active 10 Pro на універсальну зовнішню електростанцію. Підтримка зворотного заряджання OTG потужністю 10 Вт дозволяє заряджати навушники, розумний годинник, телефони та інші пристрої в будь-якому місці.Акумулятор Active 10 Pro заряджається до 50% за 130 хвилин та до 100% за 360 хвилин, підтримуючи енергійне життя на відкритому повітрі. Акумулятор розрахований на 500 циклів заряджання, забезпечуючи тривалий термін служби.
З цим планшетом у вас завжди буде енергія для нових відкриттів, роботи чи відпочинку, де б ви не знаходились!


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.95 дюйм |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель планшета | Blackview Active 10 Pro |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 7300 |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 108 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Камера ночного видения | 20 Мп (SONY IMX376) с 4-мя ИК-вспышками |
| Основная камера: | 108 Мп (Samsung ISOCELL HM6) |
| Фронтальная камера: | 50 Мп (Samsung ISOCELL JN1) |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Быстрая зарядка, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Водонепроницаемый корпус, Датчик приближения, Face ID, Гироскоп, Пылезащитный корпус, Компас |
| Материал корпуса | Пластик, Резина, Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1214 г |
| Длина | 267.6 мм |
| Толщина | 19.5 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 207 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Матрица: | IPS |
| Частота обновления дисплея | 90 Гц |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 5G, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Связи и коммуникации | |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Основные | |
| IP (ступінь захисту) | IP68 / IP69K / Военный сертификат MIL-STD-810H |
| Захист від впливу струменів води високої температури | Є |
| Захист від пилу і вологи: | Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту. |
| Захист від удару/падіння | Корпус та електроніка захищені від падінь та ударів, з висоти до 2 м. |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Температура | -55°C до +75°C |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Аккумулятор | |
| Ємність АКБ | 30000 мАh |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | 55W |
| Дополнительно | Подвійні стереодинаміки Harman Kardon Smart-PA BOX; Кемпінговий ліхтар 400 люмен; Відкидна ручка-підставка з алюмінію; |
| Защита от воды | Витримує занурення на глибину до 2 м більше 30 хвилин, пристрій зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі. |
| Комплектация | Планшет , зарядний пристрій, кабель , стілус, кронштейн, OTG адаптер, фіскальний чек, гарантійний талон |
| Оперативная память | 36 Гб (12 Гб постійної + до 24 Гб віртуальної) |
| Стекло | Загартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів. |
| Интерфесы | |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-С, Разъем 3.5 мм |
| Память и процессор | |
| Модель графічного процесора | ARM Mali-G615 MP2 |
| Модель центрального процесора | Dimensity 7300 |