20 999 ₴
20 399 ₴
Blackview ACTIVE 10 Pro — революційний захищений планшет, що поєднує передові технології, міцний корпус та підтримку 5G. Це ідеальний вибір для активного відпочинку, професійного використання чи щоденних завдань, навіть у найекстремальніших умовах. Сертифікація MIL-STD-810H, IP68 та IP69K: витримує падіння, занурення у воду до 1,5 м на 30 хвилин та екстремальні температури (-20°C до +60°C). Міцна конструкція з використанням авіаційних матеріалів та покращених ущільнювачів.

Планшет оснащений 11-дюймовим FHD+ IPS дисплеєм з яскравістю 400 нит, що забезпечує комфортний перегляд навіть на яскравому світлі, широкими кутами огляду для насиченого зображення з будь-якого ракурсу та міцним склом Corning Gorilla Glass 5, що гарантує стійкість до подряпин та пошкоджень. його ідеальним для роботи та розваг у будь-яких умовах.


Мозком Blackview ACTIVE 10 Pro є восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 7300, створений по 4-нм техпроцесу, з тактовою частотою до 2.5 ГГц, що забезпечує високу продуктивність та енергоефективність. Пристрій має до 36 ГБ оперативної пам'яті (12 ГБ + 24 ГБ розширення) і 256 ГБ внутрішнього сховища з можливістю розширення до 2 ТБ, що гарантує безперебійну роботу навіть із найвибагливішими завданнями.


Планшет пропонує передову систему камер, яка задовольнить потреби як професійних фотографів, так і любителів:
Ця система також підтримує професійний режим зйомки, 2K відеозапис та набір AI-інструментів для редагування: видалення об'єктів, покращення кадрів, зміна освітлення та фону.


Blackview ACTIVE 10 Pro оснащений подвійними стереодинаміками Harman Kardon Smart-PA BOX, які забезпечують неймовірно якісний звук. Завдяки технології Harman AudioEFX, планшет відтворює об'ємний та чистий звук із глибокими басами та чіткими високими частотами. Це ідеальне рішення для перегляду фільмів, прослуховування музики та ігор.

Надпотужний кемпінговий ліхтарик із яскравістю 400 люмен дарує яскраве світло. Ліхтар має кілька режимів: освітлення, SOS та швидкий спалах, які ідеально підходять для різних потреб.
Незалежно від того, ви в кемпінгу, вирушаєте в похід або готуєтеся до надзвичайної ситуації, цей ліхтар стане вашим надійним супутником, забезпечуючи світло та безпеку.

Потужний акумулятор на 30 000 мА·год перетворює Active 10 Pro на універсальну зовнішню електростанцію. Підтримка зворотного заряджання OTG потужністю 10 Вт дозволяє заряджати навушники, розумний годинник, телефони та інші пристрої в будь-якому місці.Акумулятор Active 10 Pro заряджається до 50% за 130 хвилин та до 100% за 360 хвилин, підтримуючи енергійне життя на відкритому повітрі. Акумулятор розрахований на 500 циклів заряджання, забезпечуючи тривалий термін служби.
З цим планшетом у вас завжди буде енергія для нових відкриттів, роботи чи відпочинку, де б ви не знаходились!


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объем встроенной памяти | 512 GB |
| Диагональ экрана | 10.95 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Оранжевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 7300 |
| Состояние | Новое |
| Модель планшета | Blackview Active 10 Pro |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 207 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Матрица: | IPS |
| Частота обновления дисплея | 90 Гц |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 108 |
| Функции камеры | Вспышка, Автофокус |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| FM-радио | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Основная камера: | 108 Мп (Samsung ISOCELL HM6) |
| Камера ночного видения | 20 Мп (SONY IMX376) с 4-мя ИК-вспышками |
| Фронтальная камера: | 50 Мп (Samsung ISOCELL JN1) |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Водонепроницаемый корпус, Компас, Акселерометр, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Face ID, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Устойчивость к царапинам |
| Материал корпуса | Пластик, Резина, Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 267.6 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Толщина | 19.5 мм |
| Вес | 1214 г |
| Связи и коммуникации | |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Интерфесы | |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-С, Разъем 3.5 мм |
| Основные | |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| IP (ступінь захисту) | IP68 / IP69K / Военный сертификат MIL-STD-810H |
| Захист від пилу і вологи: | Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту. |
| Захист від впливу струменів води високої температури | Є |
| Захист від удару/падіння | Корпус та електроніка захищені від падінь та ударів, з висоти до 2 м. |
| Температура | -55°C до +75°C |
| Память и процессор | |
| Модель центрального процесора | Dimensity 7300 |
| Модель графічного процесора | ARM Mali-G615 MP2 |
| Аккумулятор | |
| Ємність АКБ | 30000 мАh |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Планшет , зарядний пристрій, кабель , стілус, кронштейн, OTG адаптер, фіскальний чек, гарантійний талон |
| Дополнительно | Подвійні стереодинаміки Harman Kardon Smart-PA BOX; Кемпінговий ліхтар 400 люмен; Відкидна ручка-підставка з алюмінію; |
| Оперативная память | 36 Гб (12 Гб постійної + до 24 Гб віртуальної) |
| Быстрая зарядка | 55W |
| Стекло | Загартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів. |
| Защита от воды | Витримує занурення на глибину до 2 м більше 30 хвилин, пристрій зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі. |