Amazfit T-Rex 3 є міцною моделлю, оптимізованою для активного відпочинку та фітнесу. Розроблений для роботи 21 день поспіль без підзарядки, годинник витримує суттєві коливання температурного режиму. Пристрій водонепроникний і може використовуватися для плавання та занурення у воду з аквалангом. 1,5-дюймовий циферблат оснащений яскравим екраном 2000 ніт для візуально комфортного відображення карт GPS, даних про тренування та інформації про якість сну. T-Rex 3 мають можливість зручного голосового керування за допомогою штучного інтелекту.


Завдяки продуманому форм-фактору та корпусу з безелем із нержавіючої сталі смарт-годинник Amazfit T-Rex 3 готовий до будь-яких випробувань, які ти поставиш перед собою. Силіконові ремінці легко змінюються та практично не відчуваються на зап'ясті під час використання девайса.
Великий 1,5-дюймовий AMOLED-дисплей із піковою яскравістю 2000 ніт, що зручно читається, дає змогу відстежувати кожен поворот на маршруті та помічати деталі у звітах про твої тренування. Активуй нічний режим, щоб екран світився зеленим, помаранчевим або червоним кольором, істотно полегшуючи сприйняття інформації. Сенсорний дисплей реагує навіть на дотики в рукавичках товщиною до 2 мм.

Смарт-гаджет створений для того, щоб витримувати сильну спеку, холод, вологість, падіння, удари. Навіть стихія не зможе зупинити тебе в майбутній пригоді. Девайс також можна занурювати на глибину до 100 метрів, що робить його оптимальним вибором для плавців і дайверів.

Плануєш вирушити в багатоденний похід до лісу, у гори або поїхати у відпустку, повну пригод і піших прогулянок? Будь підготовлений до будь-яких випробувань і форс-мажорів зі смарт-годинником Amazfit T-Rex 3. У режимі стандартного використання він працює на одному заряді 27 днів. Інтенсивне застосування всіх функцій девайса забезпечує автономність до 13 днів. Режим GPS-точності дає можливість користуватися годинником 42 години поспіль. Для відновлення заряду акумулятором не потрібно багато часу.

Витрачай менше часу на пошук і роби акцент на русі у правильному напрямку з точним дводіапазонним GPS-приймачем. Він моментально встановлює з'єднання завдяки підтримці шести супутникових систем. Завантажуй офлайн-карти, щоб отримувати інструкції за маршрутом, які можна прочитати на дисплеї або почути через під'єднані за допомогою Bluetooth навушники. Висоти та западини навколишньої місцевості можна вивчити за допомогою топографічних контурних карт. Насолоджуйся точним керівництвом по підйомниках і схилах під час катання на лижах або сноуборді.

Годинник Amazfit T-Rex 3 сповіщає про все: від докладних даних про тиск повітря до попереджень про екстремальні погодні умови. Девайс пропонує все необхідне для комфортної подорожі. Датчик фіксації висоти в тандемі з функцією вимірювання сатурації сповістить про тривожні зміни в стані здоров'я в процесі підйому на гору. А з компасом ти ніколи не заблукаєш у незнайомих локаціях.

170+ варіацій активностей від тріатлону до плавання не дадуть нудьгувати. Режим силових тренувань автоматично визначає до 25 типів вправ, щоб оперативно підраховувати повторення, підходи та необхідний час для відновлення. Персоналізований план тренувань включає варіанти для бігунів на дистанції 3 км, 5 км, 10 км, напівмарафон і повний марафон. Підвищуй складність занять за допомогою відстеження в реальному часі тривалості бігу, максимального споживання кисню, часу відновлення, тренувального навантаження.

З ОС Zepp 4 доступна користувацька інтеграція з повним набором функцій за допомогою голосового управління. Просто став питання або завдання перед смарт-годинником Amazfit T-Rex 3, щоб отримати відповіді без зайвих дотиків екрана. Читай повідомлення в соцмережах і відповідай на них, використовуючи голос.

Додаток Zepp дає можливість вивчити дані про твоє здоров'я і тренування та отримати практичні рекомендації, які допоможуть досягти цілей. Він сумісний із гаджетами на базі iOS і Android. Налаштуй список функцій, додавши необхідні програми, встановлюючи або видаляючи їх на власний розсуд. Створюй власні шаблони силових тренувань у додатку Zepp, синхронізуючи їх із годинником та просуваючись за тренувальною програмою щодня.

Девайс захищає важливу інформацію, використовуючи найкращого у своєму класі партнера зі збереження конфіденційності даних Amazon Web Services із дотриманням вимог GDPR. Вмикай або вимикай збереження даних про місцезнаходження, резервне копіювання даних і завантажених міні-додатків під час відновлення заводських налаштувань годинника.

Тренуйтеся ефективніше з персоналізованими інструкціями ШІ та налаштованими програмами силових вправ. Керуйте годинником голосом і відповідайте на повідомлення завдяки перетворенню мови в текст — повний контроль у ваших руках!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Amazfit |
| Интерфейсы | Bluetooth |
| Вес | 68.3 мг |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Оповещение | Вибрация, Звуковое |
| Особенности | Акселерометр, Гироскоп, Ударостойкий корпус, Датчик контроля концентрации кислорода, Пульсометр, Съемный ремешок, Пылевлагозащищенный корпус, GPS |
| Уровень водостойкости | 10 АТМ |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Совместимость с | Android, IOS |
| Тип | Умные часы |
| Тип дисплея | Цветной |
| Питание | |
| Время работы (обычный режим): | 25 днів |
| Емкость аккумулятора (мА/ч) | 700 mAh |
| Способ зарядки: | Магнитный соединитель |
| Основные | |
| Габариты: | 48.5 x 48.5 x 13.75 мм |
| Гарантия: | 12 месяцев |
| Датчики: | Датчик освітлення Гіроскоп Барометр Лічильник калорій Крокомір Пульсометр Термометр Компас Датчик рівня насиченості киснем |
| Звонки и оповещения: | Повідомлення з додатків Повідомлення про виклики Повідомлення про SMS Вібрація Вбудований мікрофон Події календаря Соціальні мережі Електронна пошта |
| Можливість заміни браслета/ремінця | Є |
| Наличие камеры: | Нет |
| Операционная система | Проприетарная |
| Флеш пам'ять | 32 ГБ |
| Цвет ремешка: | черный |
| Экран | |
| Материал дисплея: | Закаленное стекло |
| Плотность пикселей: | 326 ppi |
| Разрешение дисплея: | 480 х 480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер дисплея | 1.5” |
| Совместимость | iOS Android |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Функции | Встановлення стороннього ПЗ Фітнес трекер Прослуховування музики Відстеження сну Розумний будильник Відстеження часу активності Відстеження швидкості руху Підрахунок пройденої відстані Відстеження локації Підтримка ШІ |
| Ширина ремешка | 22 мм |