
Дивно, що багато виробників раніше до цього не дійшли, тому можна вважати Ulefone Armor Pad 4 Ultra Thermal (8+256 Гб) Black одним із перших захищених планшетів із тепловізором. ThermoVue Thermal Imaging - досить потужний сучасний тепловізор, який бачить температури від -10 C до 550 C, дозволяючи використовувати його в дуже багатьох сценаріях. Він має частоту оновлення 25 Hz, а сам сенсор має роздільну здатність 160х120 пікселів. Відхилення показників зовсім невелике - максимальна похибка в ±3°C не критична. Тож якщо Ви давно шукали щось подібне – будь ласка!

Ulefone Armor Pad 4 Ultra Thermal отримав 8-ядерний процесор Dimensity 6300, який допоможе Вам розкрити потенціал багатьох ігор або важких додатків. Жодних глюків або задуму системи Ви не бачитимете, все працює ідеально плавно. Вбудована пам'ять об'ємом 256 Гб дозволить встановити величезну кількість програм, карти пам'яті при цьому підтримуються, а ще для них є окремий слот (2 сім-карт і 1 картка пам'яті одночасно). Акумулятор ємністю 11800 мАч забезпечить близько 6 годин активного дисплея, а зарядити планшет можна за 3 години за допомогою 33W блоку.

Забезпечили цю модель 3.5-мм роз'ємом для навушників, стерео звуком, NFC навіть є! Але фірмовий конектор Usmart для багатьох стане знахідкою, так як аксесуари від Ulefone сюди так само можна докуповувати, а це ендоскоп і мікроскоп. А ось величезний ліхтар на задній панелі стане ще одним унікальним і приємним бонусом, тому що він має яскравість в 1100 люменів, забезпечуючи вас дуже придатним потоком світла - видно все на кілька метрів, при чому непогано. А ще – HDMI порт, він так само є!

Оскільки корпус планшета більшою мірою прогумований, є стійкість до ударів при падінні з висоти до 2 метрів. Так само і води аксесуар не боїться, застосовуються тут заглушки на потрібних роз'ємах, а також спеціальна водовідштовхувальна мембрана на динаміці і мікрофоні. Вага планшета – 835 г, товщина – 14.3 мм, тому в цілому користуватися ним зможе кожен. У комплекті є ремінець, який можна прикріпити на задню панель планшета, отримавши додаткову зручність у використанні – і тут про нас подумали!
Використовується IPS матриця, діагональ якої 10.36 Дм - такий самий дисплей був і в попередній моделі, і він зарекомендував себе ідеально. Головний параметр - захищеність, і він тут на висоті, так як дисплей покривається склом Gorilla Glass 5. А ось яскравість на рівні 500 нит буде дуже радувати під час роботи на вулиці, там де потрібно максимально яскравий дисплей. Тут яскравості вистачає, як вистачає й кутів огляду. Бортики над дисплеєм трохи виступають, а це ще один рівень пасивного захисту від ударів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 10.36 дюйм |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 6300 |
| Состояние | Новое |
| Защищенность корпуса | вологозахист: IP68/IP69K ударозахист: MIL-STD-810 |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 50 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| FM-радио | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 11800 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Поддержка операционной системы | Android 13.0 |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Акселерометр, Водонепроницаемый корпус, Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Датчик освещенности, Гироскоп, Устойчивость к царапинам |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 261.7 мм |
| Ширина | 166.8 мм |
| Толщина | 14.3 мм |
| Вес | 834 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Планшет, Зарядний пристрій, ремінець (кріплення), викрутка, гарантійний талон, чек |