
Елегантний дизайн і захоплюючий дисплей
Завдяки 11-дюймовому AMOLED-дисплею з частотою оновлення 120 Гц Redmagic Nova забезпечує яскраві кольори, приголомшливі контрасти та виняткову плавність, що ідеально підходить для ігор, відео та перегляду веб-сторінок.
Його тонкий і елегантний дизайн у поєднанні з легкою вагою робить цей планшет легким для носіння, додаючи нотку витонченості.

Потужність і продуктивність
Планшет працює на базі процесора Snapdragon 8+ Gen 1, що забезпечує швидку та стабільну роботу для інтенсивних завдань, включаючи ігри та багатозадачність.
Завдяки 12 ГБ оперативної пам’яті Redmagic Nova забезпечує плавну навігацію між програмами та роботу без затримок навіть під час виконання складних завдань.
256 ГБ внутрішньої пам’яті забезпечує щедрий простір для програм, ігор, файлів і відео.

Висока якість ігор
Розроблений для геймерів, Redmagic Nova містить спеціальні оптимізації для ігор, такі як розширене керування температурою та швидка швидкість відгуку на дотик, що забезпечує чутливу гру без затримок.
Сумісний з аксесуарами Redmagic, він дозволяє розширені налаштування для максимальної продуктивності в іграх.

Автономність і швидка перезарядка
Планшет оснащений акумулятором високої ємності, який гарантує тривале використання, будь то для роботи, ігор або перегляду фільмів.
Завдяки підтримці швидкої зарядки 65 Вт ви можете швидко зарядити акумулятор і повернутися до своїх справ, не чекаючи.

Передовий аудіо та підключення
Насолоджуйтесь захоплюючим звуком із преміальними стереодинаміками, ідеальними для ігор і потокового передавання.
Планшет має розширені параметри підключення, включаючи Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.2, для швидкого та стабільного підключення.

Операційна система та налаштування
Планшет, що працює під керуванням ОС Redmagic на базі Android, пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який можна налаштувати. Ви можете налаштувати параметри, щоб оптимізувати продуктивність відповідно до ваших потреб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.9 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Snapdragon 8 Gen 3 Leading Version |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Состояние | Новое |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Bluetooth: | v 5.3 |
| Модель планшета | ZTE Nubia Red Magic Nova Gaming Tablet |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10100 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Быстрая зарядка, Устойчивость к царапинам, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Гироскоп |
| Поддержка операционной системы | Android 14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 530 г |
| Длина | 253.34 мм |
| Толщина | 7.3 мм |
| Ширина | 164.56 мм |
| Мультимедиа | |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 50 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Экран | |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 312 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Частота оновлення екрана, Гц | 144 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Звук | |
| 3D звук | DTS X: Ultra |
| Акустика | стереозвук |
| Память и процессор | |
| Порти підключення | USB 3.1 gen2 |
| Специфікація пам'яті | UFS 4.0 |
| Тип ОЗП | LPDDR5X |