Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон OnePlus 13R 12/256Gb Astral Trail EU»
OnePlus 13R був розроблений для тих, хто зосереджується на надійності та найвищі показники в будь -якій ситуації. Процесор Snapdragon 8 Gen 3 гарантує до 30% кращих показників, зменшуючи споживання енергії на 20%. Незалежно від кількості запущених програм, пристрій працює безперебійно і без перешкод. Розширене управління енергією забезпечує комфорт використання протягом усього дня, усуваючи потребу в частих зарядках.


Дисплей QHD+ Proxdr 120 Гц передає розваги на вищий рівень. Резолюція пікселів 2780x1264 забезпечує різке та виразне зображення, а яскравість до 4500 заклепки гарантує ідеальну видимість навіть на повному сонці. Технологія RadiantView робить екран читабельним у будь -яких умовах. Це ідеальне рішення для любителів гри, фільмів та фотографій, які цінують ідеальне відтворення кольорів та найвищу ліквідність.

Подвійна камера 50 MPIX, оснащена об'єктивом Sony Lytia 700 та стабілізацією оптичного зображення, дозволяє робити фотографії, повні деталей, незалежно від умов освітлення. Чотири -гібридний Zoom дозволяє захоплювати віддалені сцени, не втрачаючи якості. Підтримка штучного інтелекту з функціями, такими як подвійне опромінення або динамічне фокусування, робить ваші фотографії завжди виглядати професійними.

Акумулятор 6000 мАг - це гарантія роботи протягом усього дня, навіть при інтенсивному використанні. Технологія кремнію-вуглецю підвищує ефективність та довговічність акумулятора, а швидка зарядка 80 Вт дозволяє повну зарядку всього за 40 хвилин. Незалежно від умов навколишнього середовища, система зарядки адаптується для забезпечення безпеки та надійності, навіть при екстремальних температурах.

Корпус, який відповідає стандарту IP65, захищає від води та пилу, що робить OnePlus 13R стійким до складних умов. Gorilla Glass 7i Glass захищає екран від подряпин та ударів, а покриття, що запобігає бруду, зберігає пристрій у бездоганному стані протягом дня.
Алгоритм Aqua Touch 2.0 дозволяє використовувати екран навіть мокрими руками або рукавичками. Поєднання сучасного дизайну з найвищою міцністю робить цей смартфон реальною інвестицією в комфорт та стиль.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Модель телефона | OnePlus 13R |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Версия прошивки | Android 15, OxygenOS 15 |
| Корпус | скло, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP65 |
| Модель смартфона: | OnePlus 13R |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM/eSIM |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 80 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 206 г |
| Высота | 161.7 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 450 |
| Разрешение экрана | 2780x1264 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Защитное стекло: | Corning Gorilla Glass 7i |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 6000 мАг, Si-Ca |
| Время работы | при розмові - 25 год, в режимі відео - 24 год |
| Встроенная память | 256 Гб (UFS 4.0) |
| Зарядка | швидка, SuperVOOC (80 Вт) |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Особенности | спалах, автофокус, оптична стабілізація, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Камера | |
| Запис відео основної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120 к/с), 720p (30/240/480 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 1080p (30 к/с), 720p (30 к/с) |
| Надширококутний | 8 Мп, f/2.2, 16 мм, 112°, 1/4" |
| Основна камера: | 3 об'єктива: |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 84°, 1/1.56" |
| Основний об'єктив фронтальної камери | 16 Мп, f/2.4, 26 мм, 82°, 1/3.09" |
| Особливості фронтальної камери | електронна стабілізація |
| Телеоб'єктив | 50 Мп, f/2.0, 47 мм, 1/2.75", оптичний зум 2x |
| Фронтальна камера: | Фронтальна камера : |