Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Motorola G05 4/256GB Forest Green (PB6L0022UA)»

Занурюйтеся у світ дивовижних зображень та звуків з новим moto g05 завдяки мегаяскравому дисплею та стереодинамікам з потужним басом. Робіть неймовірно чіткі фотографії за допомогою камери на 50 МП з підтримкою ШІ і насолоджуйтеся плавною багатозадачністю завдяки віртуальній оперативній пам’яті обсягом до 16 ГБ.

Зображення на екрані залишаться чіткими навіть на вулиці завдяки яскравості дисплея 1000 ніт, а якісні стереодинаміки з технологією Dolby Atmos та Bass Boost забезпечать у 7x3 рази потужніше звучання.

Знімайте яскраві та насичені фотографії за будь-якого освітлення завдяки камері на 50 МП з технологією Quad Pixel. А з портретним режимом на основі ШІ ваші фотографії отримають ефект природного розмиття та вражаючої глибини.

Робіть яскраві та деталізовані фото навіть уночі. Автоматичний нічний режим налаштує параметри для ідеального результату, як на основній, так і на фронтальній камері.
Робіть ідеальні селфі з камерою на 8 МП та функцією Face Retouch. Якщо захочете зробити групове фото, просто поверніть телефон, щоб розширити кут огляду.

Насолоджуйтеся плавною багатозадачністю та неймовірною швидкістю з потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G81 та отримуйте до 16 ГБ оперативної пам’яті з функцією RAM Boost.

Елегантний дизайн із високоякісних матеріалів зі стильним та приємним на дотик оздобленням з екошкіри, а також водовідштовхувальним покриттям та склом Corning Gorilla Glass 3 для забезпечення необхідного захисту.
Зберігайте всі свої фото, відео та програми за допомогою вбудованої пам’яті до 256 ГБ6 та можливістю збільшити її обсяг до 1 ТБ за допомогою окремого слота для картки microSD.

Насолоджуйтеся тривалою автономною роботою акумулятора ємністю 5200 мАг. Слухайте музику, дивіться серіали та спілкуйтеся без зупинки, а потім відновіть заряд за лічені хвилини за допомогою зарядки TurboPower 18.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 263 |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | LCD |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 188.8 г |
| Высота | 165.67 мм |
| Толщина | 8.17 мм |
| Ширина | 75.98 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Захисний чохол Керівництво Гарантія |
| Материал | Шкіра Пластик |
| Модель смартфона: | Motorola G05 |
| Операционная система | Android 15 |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.05 |