Цену уточняйте


Приготуйся до легкості та плавності й залиш позаду відчуття перевантаженості чи метушню. Відтепер будь-які завдання виконувати ще простіше, а для важливого залишатиметься більше часу, навіть якщо мова йде про відпочинок.

До твоїх послуг — новий дивовижний помічник у виконанні домашніх завдань. Це — опція Circle to Search with Google, яка допоможе миттєво знаходити потрібну інформацію, не перемикаючи застосунок, який використовуєш. Опція працює дуже просто: потрібно натиснути й утримувати кнопку «Додому», а потім обвести те, що хочеш знайти, пальцем чи стилусом Lenovo Tab Pen Plus.

Більше жодних скриншотів чи перемикання між різними програмами: опція Circle to Search стане твоїм «рятівником». Натрапивши на текст, відео чи зображення, що містить слова іншою мовою, просто натисни та утримуй протягом кількох митей кнопку «Додому» чи панель навігації та вибери опцію «Переклад». Усе готово.


Робота зовсім не лишає вільного часу? Працюй, пиши листи, вчися чи плануй ще ефективніше за допомогою штучного інтелекту Google Gemini, який допоможе з новими ідеями.

Додавай потрібні позначки до будь-якого контенту, просто провівши з нижнього лівого кута дисплея стилусом Lenovo Tab Pen Plus. Роби нотатки з документів, браузерів та інших програм і зберігай у зручному форматі: jpg або pdf.

У будь-який момент перемикай режими читання з кольорового на монохромний чи навпаки для максимального комфорту. Вибирай улюблену композицію фонової музики з 20 можливих варіантів, створених для покращення навчання, розслаблення чи фокусування уваги.

![]()
![]()
Насолоджуйся тривалим використанням планшета й легко перемикайся між телешоу та навчанням. Повертайся до важливих завдань за лічені хвилини з швидким заряджанням потужністю 45 Вт.

У режимі стримінгу на YouTube — до 11 годин
Щоденне використання — до 11,4 % більше
Планшет оснащено процесором MediaTek Dimensity 8300 з вісьмома ядрами та 4-нанометровою архітектурою чипа. Його потужність доповнюють технологія Lenovo TurboSystem, пам’ять до 256 ГБ та Wi-Fi 6E. Насолоджуйся плавністю, завантаженням в ультрашвидкому режимі та мультизадачністю.

Копіювання фільмів об’ємом 2 ГБ швидше на 80 %
Потужність на 60 % більше

Частота
до 90 кадрів на секунду
у мобільних іграх
Сертифікація PUBG
Сенсор з частотою реагування 360 Гц
Оціни матовий дисплей.
Відбиття світла зменшено на 95 %
Під будь-яким кутом забезпечено постійний контраст


Динамічна частота оновлення 144 Гц
Яскравість до 400 ніт
Чотири динаміки JBL, із Dolby Atmos
Екран діагоналлю 12,7 дюйма із роздільною здатністю 3K (2944 х 1840)

Копіюй на планшеті, вставляй на ПК
Відчуй легкість використання всіх своїх пристроїв із Smart Clipboard. Ця опція робить копіювання та вставлення даних із різних пристроїв простим і швидким: оптимізуй робочий процес, використовуючи звичні команди CTRL+C й CTRL+V, щоб скопіювати дані на планшеті та миттєво вставити їх на телефоні чи комп’ютері.

Застосунки Android доступні на ПК
Відтепер поєднувати спілкування під час гри, навчання та відпочинок або роботу і перегляд відео стало ще простіше. App Streaming дає змогу передавати твої програми з телефона чи планшета на комп’ютер, відкриваючи новий рівень багатозадачності.

Керуй централізовано
Одна миша та клавіатура — ось усе, що тобі знадобиться для керування кількома пристроями завдяки опції Cross Control. Миттєво перемикайся між комп’ютером, телефоном і планшетом. Коли потрібно більше простору для виконання завдань — у кілька секунд налаштуй дзеркальне відображення або розширення екрана на потрібний пристрій.

Обмін даними у кілька рухів
Share Hub допоможе тобі миттєво отримувати доступ до різних файлів, зокрема фото, документів чи відео, та просто перекидати контент між планшетом та іншими пристроями. Налаштуй обмін даними з телефоном чи ПК без складнощів чи кабелів.
Металева задня панель, легкість, портативність і витончений декор — цей планшет чудово впишеться в атмосферу затишної кав’ярні чи кампуса.

Комплект з клавіатурою: твій надійний пристрій 2 в 1
Клавіатура, натхненна дизайном ThinkPad, допоможе поринути у ще ефективнішу роботу. Оціни точний хід увігнутих на 0,2 мм клавіш, насолоджуйся комфортним і швидким друкуванням.

Lenovo Tab Pen Plus — твій дивовижний стилус
Чи плануєш ти писати від руки, малювати чи просто зручно створювати нотатки — із цим стилусом тобі доступні чутливість до натискання й підвищена точність.

Захист і стиль. Чохол-книжка
Подбай про безпеку планшета з витонченим чохлом-книжкою. Захисти пристрій від зношування та встановлюй на зручну поверхню для насолоди переглядом із вільними руками.
![]()
Встановлено Android 14 та Lenovo ZUI 16
![]()
Передбачено оновлення до Android 16
![]()
Гарантовано 4 роки оновлень безпеки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Диагональ экрана | 12.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2944x1840 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 8300 |
| Состояние | Новое |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab Pro |
| Комплектация | Адаптер живлення, Документація, Кабель USB-C, Навушники, Планшет, Стилус |
| Стілус в комплекті | Є |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Графический чипсет планшета | Adreno 610 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10200 мА/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 291.8 мм |
| Ширина | 189.1 мм |
| Толщина | 6.9 мм |
| Вес | 620 г |
| Аудио: | |
| Динамики | Стерео |
| Интерфейсы | |
| Интерфейсы и подключения | microSD USB Type-С |
| Додаткові роз'єми | DisplayPort |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Bluetooth v5.3, Cканер відбитків пальців, Dolby Atmos, Hall Sensor, Wi-Fi 802.11ax, Акселерометр, Гіроскоп, Захист IP52, Світловий RGB-сенсор, Система розпізнавання особи, Стереодинаміки |
| Быстрая зарядка | Є |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |