
Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть текст чи об'єкт, який вас цікавить, і отримайте миттєві результати пошуку.

Робіть оригінальні фото, використовуючи Galaxy A36 як полотно, а зображення з галереї – як палітру. Фільтри аналізують ваші знімки та генерують індивідуальні ефекти – від чорно-білих до монохромних, надаючи кожному знімку особливої неповторності.

Перетворюйте знімки на шедеври. Удосконалена функція Видалення об'єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні, роблячи фото бездоганним. Функція Пропозиції щодо редагування надає креативні рекомендації для завершення ідеального кадру.
Створюйте власний стиль, поєднуючи мінімалізм із витривалістю завдяки Galaxy A36. Смартфон вирізняється елегантним і лаконічним дизайном із лінійним розташуванням камер і преміальною скляною задньою панеллю. Тонші рамки й плоскі бічні грані надають пристрою витонченості та забезпечують комфортне тримання в руці.

Дивіться актуальні шоу на великому 6,7-дюймовому екрані з роздільною здатністю FHD+ і технологією Super AMOLED. Насолоджуйтесь плавною роботою та чудовою видимістю навіть на вулиці завдяки частоті оновлення 120 Гц і яскравості 1 200 ніт.

Розкрийте потенціал восьмиядерного процесора на максимум завдяки потужності ЦП, ГП і НП – все заради багатозадачності, плавного ігрового процесу та перегляду улюблених шоу на стримінгових сервісах. Galaxy A36 оснащений на 15% більшою випарною камерою, що забезпечує ефективне охолодження пристрою навіть під час виконання ресурсоємних задач.

Залишайтеся на зв'язку впродовж дня завдяки потужній батареї місткістю 5 000 мА·год (типове значення), що забезпечує до 29 годин безперервного відтворення відео. Коли настане час заряджати пристрій, скористайтеся надшвидким адаптером живлення 45 Вт.


Залишайтеся в курсі всіх нових функцій і технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС і до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист і високу продуктивність вашого Galaxy A36.

Захистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.

Від танцювальних челенджів до неперевершених портретів – знімайте себе з вдалих ракурсів із фронтальною камерою 12 МП. Оснащена високоякісним сенсором і потужним процесором, камера забезпечує чіткі та деталізовані знімки навіть за умов недостатнього освітлення.


Стильний дизайн Galaxy A36 залишається завжди бездоганним завдяки склу Corning® Gorilla® Glass Victus®+. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує надійну стійкість нових смартфонів серії Galaxy A до пилу та бризок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Модель телефона | Samsung Galaxy A36 |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy A36 5G |
| Операционная система | Android 15 |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C |
| Тип слота: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM |
| Стандарт захисту | IP67 |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Super AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 384 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 710 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Режим защиты зрения, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 162.1 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Толщина | 7.4 мм |
| Вес | 195 г |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, кабель, Керівництво, Гарантія, фіскальний чек |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |