Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Xiaomi 15 12/512GB White»
Смартфон Xiaomi 15 стане твоїм надійним помічником для вирішення широкого спектра найрізноманітніших завдань. У конструкції фотокамери використана інноваційна оптика бренду Leica: закарбуй будь-які важливі і яскраві моменти на фото і відео. Керування системою за допомогою ШІ-алгоритмів забезпечує підвищення продуктивності девайса при зменшенні загального числа багів. Модернізований чіпсет гарантує виконання широкого переліку завдань в оперативному порядку.


Дизайн смартфона Xiaomi 15 втілює універсальність плавних ліній, мікроізогнуту алюмінієву рамку і чудові тактильні відчуття в процесі використання. Пристрій має товщину всього лише 8,08 мм і важить 191 г. Керуй однією рукою гаджетом, який не вислизне з долоні. Витончена елегантність обрамлення нагадує майстерно вирізаний шедевр, а не смартфон.
Безрамковий дизайн розроблено для ширшого огляду всіх деталей контенту на екрані смартфона. Ультратонкі рамки з якісного алюмінію мають ширину 1,38 мм і на 33% краще витримують згинання: виробник використав технологію пакування дисплея, що дало можливість зменшити нижню рамку на 20%. Виведи свої візуальні враження від перегляду на абсолютно новий рівень. Дивись фільми, віддивляйся відзнятий матеріал, монтуй і показуй друзям з максимальним комфортом для очей. Фірмове захисне скло з вишуканою хвильовою структурою зберігає прозорість і захищає дисплей під час падінь.

Інноваційна потрійна система камер з оптикою Leica представлена основним сенсором на 50 МП зі збільшеною діафрагмою для знімання в будь-яких умовах і оптичною стабілізацією для комфортного вловлювання динамічних моментів. Телеоб'єктив використовується для макрозйомки, видаючи розкішні кадри навіть з відстані 10 см. Камера для зйомки надширокого кута забезпечує вражаючі панорамні фотографії без змазування. Використання знаменитої професійної оптики не тільки відкриває більше можливостей для зйомки, а й забезпечує видатну передачу кольору, контраст і роздільну здатність.

Вбудований датчик високої динаміки має широкий діапазон, що дає змогу вловлювати деталізацію у світлих і темних ділянках, як ніколи раніше. Досвід Leica у всіх фокусних відстанях дає змогу знімати зблизька та вдалині без зусиль. Адже система обробки зображень охоплює оптичний зум 14-120 мм. Доповни це можливостями ШІ-алгоритмів, які успішно використовуються для поліпшення відзнятого матеріалу. Користувачеві доступне багатокадрове злиття на рівні пікселів, реалістичне кінематографічне освітлення в кадрі та ідеальна передача текстур і відтінків шкіри.

Використовуючи можливості смартфона Xiaomi 15, ти отримуєш чудову глибину, деталізацію кадру і вражаючий ефект боке на кожному кадрі. Знімай яскраві портрети навіть в умовах складного освітлення, наприклад, на заході сонця. Вловити цікаві кадри з людьми в центрі сцени можна і на вулиці: п'ять фокусних відстаней використовуються, щоб знімати моменти на ходу.

Основна камера смартфона підтримує запис відео 8К зі швидкістю 30 кадрів за секунду. Чотири вбудовані мікрофони забезпечують об'ємний звук для професійного відеозапису. Гаджет підтримує зйомку Dolby Vision на всіх фокусних відстанях, що дає змогу захоплювати яскраві кольори, контрастність і діставати більше деталей із темних і світлих областей.

Мультимодальна система штучного інтелекту відкриває нові горизонти, одночасно обробляючи голос, текст і зображення. Отримуй стисле резюме за статтями, перевірку орфографії та організацію нотаток в один клік, щоб завжди бути готовим до ділових зустрічей. Генеруй точні картинки для натхнення у творчому процесі. Використовуй голосові команди для швидкого і точного пошуку потрібної інформації.


Флагманські параметри дисплея гармонійно поєднані з його оптимальними габаритами. Екран із діагоналлю 6,36 дюйма забезпечує перегляд контенту в надзвичайно яскравих 68 мільярдах відтінків. Завжди активний дисплей витрачає мінімальний обсяг заряду батареї, постійно інформуючи користувача про погоду, час і сповіщення. Частота оновлення 1-120 Гц дає змогу насолоджуватися захопливою картинкою без ривків і зависань. Модернізована конструкція з двома мікрорезонаторами забезпечує високу яскравість 3200 ніт при зменшеному енергоспоживанні.
Гаджет працює на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8 Elite, який забезпечує високу обчислювальну потужність і чудову енергоефективність. Процесор виготовлений за 3-нм техпроцесом і оптимальний для рутинного використання під високими навантаженнями. Продуктивність смартфона зросла на 45%, а енергоспоживання чипсета знизилося наполовину. Виробник подбав про стабільну робочу температуру, створивши нову конструкцію тепловідведення зі збільшеним зазором для поліпшення розсіювання тепла.

Пристрій має ультратонкий дизайн попри використання ємнісного акумулятора на 5240 мА·год. На одному заряді забезпечується перегляд відео до 25 годин. Завдяки смарт-чипу швидкого заряджання та потужності 90 Вт ти можеш швидко відновити необхідний рівень заряду акумулятора. Бездротова зарядка на 50 Вт дає змогу з комфортом заряджатися навіть на ходу.

Ультразвукове розблокування за відбитком пальця дає змогу реєструвати об'ємні сліди, що істотно підвищує безпеку даних, розміщених на смартфоні. Санкціонований доступ до інформації в один дотик є тільки у тебе.

Розслабся і твори собі на втіху з максимальним комфортом і не думаючи про функціональність смартфона, адже він захищений від потрапляння вологи та пилу за високим стандартом IP68. До твоїх послуг усі варіації підключень: від бездротового інтернету до роз'ємів для під'єднання стандартних флешок напряму.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Модель телефона | Xiaomi 15 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Xiaomi 15 |
| Можливості AI | AI - помічник AI - відео AI - перекладач AI - редагування зображень AI - субтитри AI - покращення фото |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM+ Nano-SIM + e-SIM |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5240 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 90 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Модем | Да |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou, Bds |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Режим защиты зрения, Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.36 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 460 |
| Разрешение экрана | 2670x1200 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 191 г |
| Высота | 152.3 мм |
| Толщина | 8.08 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 4320 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.62 + f/2.0 + f/2.2 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Фіскальний чек |
| Операционная система | Android 15 |
| Технологии | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегровано AI Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 32 Мп, f/2.0 |