Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смартфон Poco F7 Pro 12/512GB Black (with Adapter)»
Смартфон POCO F7 Pro працює на базі флагманського чипсета Snapdragon 8 Gen 3, який забезпечує поліпшену продуктивність і істотно підвищену енергоефективність. Вражаюча автономність протягом 36-48 годин залежно від навантаження забезпечується акумулятором на 6000 мА·год. Надтонкі рамки 2К дисплея гарантують захопливі емоції від перегляду. Подвійна 50-мегапіксельна основна камера з датчиком наближення дає можливість спробувати себе в ролі фотографа, використовуючи лише смартфон. Захист від вологи та пилу робить гаджет твоїм надійним помічником за будь-яких обставин.
Процесор Snapdragon 8 Gen 3 виготовлений за 4-нм техпроцесом і має архітектуру 1+5+2 у поєднанні з максимальною тактовою частотою 3,3 Ггц. Інтеграція можливостей ШІ на рівні чипа гарантує вражаюче зростання продуктивності, що дає можливість справлятися в ігрових сценаріях різного ступеня інтенсивності. Плавна багатозадачність доступна завдяки приросту продуктивності на 32%, а енергоспоживання знижено на 34%.

Ультраналаштування програмного забезпечення дають можливість 30 хвилин грати з високими параметрами графіки без втрати стабільності частоти кадрів за секунду. Насолоджуйся неймовірно плавним ігровим процесом з інтерполяцією до 120 кадрів/с у парі зі зниженим енергоспоживанням. Технологія LiquidCool працює в двоканальній системі зі збільшеною площею контакту між тепловою трубкою і SoC, ефективно знижуючи температуру. Окреме розсіювання тепла, що виходить від камери апарату, дає змогу використовувати смартфон на максимум.

Високоємнісна батарея на 6000 мА·год має щільність, поліпшену на 10,5%, що дало змогу дати приріст автономності на 20%. Чипсет для 90-ватної гіперзарядки дає змогу безпечно заряджати акумулятор до 100% за 37 хвилин. Залишайся на зв'язку завжди і всюди.

Дисплей Flow AMOLED має роздільну здатність 2К і відображає понад 68 мільярдів відтінків для ідеальної чіткості картинки. Пікова яскравість 3200 ніт дає можливість насолоджуватися переглядом контенту за будь-якого рівня освітлення навколо. Нижня рамка має товщину всього 1,9 мм, забезпечуючи широке робоче поле. Технологія кругової поляризації наближає підсвічування до природного світла, комфортного для очей. ШІМ-затемнення, автоматичне регулювання яскравості у зв'язку з циркадними ритмами гарантують зоровий комфорт.

Модернізація стилю завдяки використанню металевої рамки не тільки надає елегантності, а й істотно зміцнює корпус девайса. Безшовна верхня рама забезпечує стильну цілісність полотна. Задня панель із преміального скла має глянцево-матовий фініш. Ультразвуковий сканер відбитків пальців реєструє тривимірне зображення для підвищення безпеки. Розблокуй телефон на 40% швидше при вимкненому екрані.

Фотографії флагманської якості забезпечуються за допомогою сучасної камери з роздільною здатністю 50 Мп, збільшеною діафрагмою та оптичною стабілізацією зображення. Ширококутна камера дає можливість ловити панорами в об'єктиві смартфона POCO F7 Pro. Завдяки інноваційному датчику сенсор забезпечує насичені шари світла та кольору без втрати справжньої текстури.

Дві камери забезпечують до п'яти фокусних відстаней від 15 мм до 48 мм для пейзажів і портретів, а також реалізації креативних ідей. Ефект боке на портретних фото схожий з використанням традиційного оптичного об'єктива. Безшовне злиття апаратного та програмного забезпечення для розширення переліку доступних опцій дає змогу створювати вражаючі знімки з оригінальною наскрізною обробкою. Досягай результатів професійного рівня в один крок. Миттєва зйомка істотно поліпшена завдяки використанню поліпшених алгоритмів.

Дай волю своїй креативності за допомогою ШІ-помічника. З його допомогою обробляється одночасно голос, текст і зображення. Наприклад, ти можеш надиктовувати текст, якщо зайняті руки, користуватися автоперекладом у закордонних поїздках. Викликай ШІ-помічника, щоб дізнатися новини, запланувати зустріч, генерувати покращене зображення або витягти важливу інформацію з додатка, що перебуває в роботі.


Налаштування вбудованої антени для підвищення продуктивності та проактивного виявлення сигналу дає можливість залишатися на зв'язку в слабких мережевих зонах. На 37% поліпшується продуктивність стільникового зв'язку для стабільного ігрового процесу і спілкування. На 16% поліпшується якість бездротового зв'язку.
Бери смартфон POCO F7 Pro із собою куди завгодно. Корпус захищений за стандартом IP68, що забезпечує стійкість до проникнення вологи та бруду всередину девайса. Телефон витримує занурення в статичну воду на глибину до 2,5 м протягом півгодини.

Абсолютно новий користувацький досвід забезпечується інноваційними технологіями та ШІ-алгоритмами, які оптимізують кадр за кадром, гарантуючи яскраві емоції від перегляду контенту. Подвійні динаміки та професійно налаштовані аудіоефекти забезпечують неймовірно об'ємний стереозвук кінематографічного рівня.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Poco F7 Pro |
| Операционная система | Android 15 |
| Слоты | SIM + SIM |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Мощность зарядки | 90 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Инфракрасный порт (IRDA), Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 206 г |
| Высота | 160.26 мм |
| Толщина | 8.12 мм |
| Ширина | 74.95 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 526 |
| Разрешение экрана | 3200x1440 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.6 + f/2.2 |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій, чохол, гарантійний талон, фіскальний чек |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 20 Мп |