Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Ulefone Armor Pad 2 4G 8/256GB Yellow EU»
Захищений Ulefone Armor Pad 2 11'' 8/256 GB NFC IP69K 4G

На задній панелі планшета розмістили великий світлодіодний ліхтарик з потоком світла рівним 750 Люмен. Це означає, що використовувати планшет для кемпінгу або інших ситуацій більш ніж зручно - світла вистачить, і не тільки для використання в наметі. Так само Ulefone Armor Pad 2 оснащений модулем NFC, який може використовуватися як для оплати без наявності банківської карти під рукою, так і для більш серйозних організаційних завдань на підприємстві.

Встановили в планшет Ulefone Armor Pad 2 досить значний дисплей, дозвіл якого 1200х2000 пікселів при діагоналі в 11 Дм. Одним з основних переваг крім захищеності від ударів є наявність яскравого підсвічування на рівні 500 нітт. Це дозволяє використовувати планшет повноцінно на вулиці для роботи і не тільки, адже видно на дисплеї буде все чітко. Насиченість кольору так само на висоті, немає проблем з переглядом відео або іншими завданнями. Скло Gorilla Glass 5 - те, що потрібно для ефективного захисту від ударів.

Процесор Helio G99 давним-давно зарекомендував себе з відмінної сторони, і саме він встановлений в планшеті Ulefone Armor Pad 2. У парі з ним і 8 ГБ оперативної пам'яті, а для накопичення файлів є 256 ГБ вбудованої пам'яті. Цього предостатньо більшості користувачів, але ще ж і можливість установки карти пам'яті є, при чому в окремий слот - 2 слота для сім-карт так само доступні. А ось акумулятор тут по-справжньому ємний - 18600 маг, при цьому товщина корпусу всього 14 мм - дивно!

Ulefone Armor Pad 2 - потужний, автономний планшет з NFC, захистом корпусу і багатьма перевагами, які точно змусять звернути на себе увагу. До планшета так само можна підключати сторонні модулі: ендоскоп, мікроскоп - все це можливо за допомогою спеціального фірмового коннектора на торці корпусу. Враховуючи ще й 48-Мп камеру ця модель точно підійде сучасним користувачам, які шукають надійність і сучасні параметри в одному корпусі, та ще й за адекватні гроші!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 11 дюйм |
| Цвет | Желтый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | MediaTek Helio G99 |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | MediaTek |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 18500 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Акселерометр, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Водонепроницаемый корпус, Пылезащитный корпус |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Поддержка операционной системы | Android 13.0 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный динамик | Да |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 48 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 277.8 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |