

Moto g15 подарує вам кінематографічне враження завдяки яскравому Full HD+ дисплею, звуку Dolby Atmos та камері на 50 МП. Телефон виготовлений з якісних водовідштовхувальних матеріалів, м’якої екошкіри і скла Corning Gorilla Glass 3. Швидко заряджайте пристрій за допомогою TurboPower3 та насолоджуйтеся довгим часом автономної роботи.

Оживіть свої розваги на 6,72-дюймовому FHD+ дисплеї з Dolby Atmos та Bass Boost. Насолоджуйтеся насиченими кольорами, кришталево чистим звуком і по-справжньому імерсивним досвідом під час гри, перегляду фільмів або прослуховування музики.

Основна камера на 50 МП
Знімайте чіткі та яскраві фото за будь-якого освітлення завдяки сенсору 50 МП1 з технологією Quad Pixel. А з портретним режимом на основі ШІ ваші фотографії отримають ефект природної глибини та м’якого розмиття.


Ультраширокий об’єктив
Вміщуйте в кадр більшеЗнімайте в 4 рази більше завдяки ультраширокому об’єктиву, який допомагає зафіксувати всю сцену перед вашими очима одним кадром.

Фронтальна камера
Ідеальні селфі за секундиРобіть ідеальні селфі з функцією Face Retouch, щоб ви і ваші друзі завжди виглядали приголомшливо.
Заряду акумулятора на 5200 мАг вистачить до 2 днів5, а швидка зарядка TurboPower 183 забезпечить кілька годин безперервної роботи всього за декілька хвилин.


Телефон виконаний із матеріалів преміальної якості з оздобленням із екошкіри. Бризки та краплі більше не проблема завдяки водовідштовхувальному2 покриттю, а скло Corning Gorilla Glass 3 забезпечить надійний захист екрану.

Випробуйте неймовірну швидкість з потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G81 та отримуйте до 24 ГБ оперативної пам’яті6 з функцією RAM Boost7 для багатозадачності та ефективної роботи.
Зберігайте всі свої фотографії, фільми, музику та програми в одному місці. Якщо цього недостатньо, додайте до 1 ТБ пам’яті за допомогою картки microSD8.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Дополнительные функции SMS | Отправка SMS нескольким адресатам, Шаблоны сообщений, Ввод текста со словарем |
| Работа с сообщениями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, QZSS, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.72 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 391 |
| Разрешение экрана | 2400x1800 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 203 г |
| Высота | 165.67 мм |
| Толщина | 8.8 мм |
| Ширина | 75.98 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Часы, Планировщик задач, Калькулятор |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Материал | Шкіра Пластик |
| Модель смартфона: | Motorola G15 |
| Операционная система | Android 15 |
| Стандарт захисту | IP54 |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 5 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |