
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro обладнаний камерою з сенсором роздільною здатністю 200 Мп, який отримав апгрейд за допомогою системи під управлінням ШІ-алгоритмів. Неймовірні знімки можна створювати завжди і всюди. Акумулятор із вражаючою ємністю забезпечує майже дві доби автономності в середньоактивному режимі використання. А турбозарядка дає змогу не витрачати час в очікуванні, а користуватися ґаджетом уже зараз. Покращений чипсет гарантує вражаюче прискорення процесів на 30%.
200-мегапіксельний сенсор зі збільшеною діафрагмою демонструє поліпшену продуктивність оброблення зображень завдяки модернізації системи керування за допомогою можливостей штучного інтелекту. Потужне апаратне забезпечення та оптична стабілізація гарантують більш деталізовані фотографії навіть у нічний час. Надширококутний сенсор на 8 Мп дає можливість знімати неймовірні панорами. А макрокамери на 2 Мп достатньо для фіксації невеликих об'єктів з мінімальної відстані.

4-кратний оптичний зум дозволяє знімати віддалені кадри без втрат у якості. Перемикайся між різними фокусними відстанями і кадруй відзнятий матеріал без помилок. Вражаюче широкий динамічний діапазон дозволяє відкрити красу фотографій, відзнятих навіть за повної відсутності освітлення.

З інноваційними технологіями ти можеш в один дотик видалити всі непотрібні об'єкти на фотознімку. Художні портрети можна знімати з функцією розмиття заднього фону без необхідності подальшого редагування, привертаючи більше уваги до об'єкта зйомки.

32-мегапіксельна камера дозволяє створювати неймовірні групові знімки великих компаній і всі точно помістяться в одному кадрі! Якісна картинка забезпечена для проведення онлайн-зустрічей і робочих переговорів. Записуй більше прекрасних моментів життя, створюючи динамічні знімки та експортуючи їх без втрати якості. Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro дає можливість записувати картинку одночасно з передньої і задньої камери, щоб одночасно захоплювати кілька ракурсів.

Корпус пристрою захищений від потрапляння води та пилу за стандартом IP64. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus 2 забезпечує стійкість сенсорної панелі до падінь і подряпин. Внутрішня структура девайса також додатково продумана для зміцнення. Міцна рамка з алюмінієвого композиту ефективно захищає деталі під час механічних впливів. Внутрішнє посилення по чотирьох кутах зміцнює корпус, створюючи ребро жорсткості.

Флагманська естетика відображає яскравий і освіжаючий стиль смартфона Xiaomi Redmi Note 14 Pro. Зручно вигнутий екран відмінно лежить у долоні, повторюючи її форму і гарантуючи комфорт використання девайса. Деко камери отримало вирівнювання по центру для візуальної симетрії, а цікава форма корпусу виділяє гаджет серед інших пристроїв у сегменті.

6,67-дюймовий AMOLED-дисплей залишає неперевершені враження від перегляду будь-якого контенту. Висока роздільна здатність, 10-бітна глибина кольору та пікова яскравість 1800 ніт дають змогу взаємодіяти з екраном навіть у разі потрапляння на нього прямих променів світла. Ультраплавний відгук на дотики виводить ігри на новий захоплюючий рівень. Частота оновлення 120 Гц дає можливість дивитися динамічний контент з максимальним комфортом. Для захисту органів зору дисплей автоматично регулює колірну температуру відповідно до часу доби знижуючи зорову втому. 92-канальне ШІМ-регулювання дає змогу знизити мерехтіння екрана навіть за низького рівня яскравості.

Вбудовані подвійні динаміки з технологією Dolby Atmos забезпечують звук кінематографічного рівня у твоєму гаджеті. Слухай музику, дивись фільми, грай і працюй, насолоджуючись чистим і об'ємним звучанням 24/7.

Ємнісний вбудований акумулятор на 5500 мА·год гарантує до 36-48 годин безперервної роботи девайса в режимі середнього навантаження. Наприклад, ти можеш 14 годин поспіль дивитися потокове відео або 23 години користуватися соціальними мережами. 45-ватної турбозарядки достатньо, щоб блискавично швидко відновити рівень заряду батареї. Смарт-зарядка дає можливість дозарядити девайс вночі з мінімальними ризиками для стану акумулятора.

Топовий процесор MediaTek Helio G100 Ultra виготовлений за вдосконаленим 6-нм техпроцесом. Він підвищує продуктивність, якість картинки та можливості підключення. Надійність і довговічність пристрою гарантована пройденими багаторазовими випробуваннями: 28 000 мікропадінь, 10 000 підключень до портів, 300-кратні обертання під час їзди на роликах, випробування на стискання корпусу.

Вбудований сканер відбитків пальців не дозволяє несанкціонований доступ третіх осіб до інформації в смартфоні. NFC-технологія дає можливість безконтактно оплачувати покупки в магазинах, не дістаючи портмоне з кишені.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5500 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Игры | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Вспышка | Светодиодная |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка основной камеры: | Да |
| Фокусировка: | Автоматическая |
| Фронтальная камера: | 32 Мп, f/2.2 |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Акселлерометр, Быстрая зарядка, Компас, Датчик приближения, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Высота | 162.16 мм |
| Толщина | 8.24 мм |
| Ширина | 74.92 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Процессор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 394 |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Диафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Камера | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Операционная система | Android 14 |
| Основные | |
| Интерфейсы и подключения: | USB Type-C Аудио 3,5 |
| Модель смартфона: | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Стандарт защиты: | IP64 |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |