Планшет LOGA — це ідеальне рішення для навчання, розваг і відкриттів. 10,1-дюймовий IPS-дисплей передає чітке, яскраве зображення. Додатково, технологія Eye Care, яку використовує екран LOGA, захищає ваші очі від перевантаження та забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні. Розвивайтесь з новим планшетом — без зайвих турбот про псування зору — разом із Pixus LOGA.
Планшет Pixus LOGA — це ідеальний вибір для дітей! Навчання. Завдяки великому дисплею, планшет LOGA чудово підходить для онлайн-уроків, навчальних відео та інтерактивних додатків. Мультики. На екрані LOGA всі кадри буквально оживають: соковиті кольори й висока чіткість роблять кожну сцену захопливою. Захист очей. Технологія Eye Care знижує навантаження на зір — це особливо важливо для дітей.
Навчання, ігри та мультфільми — усе в одному надійному пристрої, якому можна довіряти.
4 ГБ оперативної памʼяті дозволяють Pixus LOGA легко працювати з кількома додатками одночасно. А завдяки додатковим 4 ГБ віртуальної оперативної памʼяті, які планшет використовує із вбудованого сховища, ви отримуєте аж 8 ГБ оперативної памʼяті — для ще більшої продуктивності та комфорту! Жодних зависань і затримок — лише плавна та стабільна робота. Планшет Pixus LOGA дозволяє швидко перемикатися між програмами без втрати продуктивності.
128 ГБ вбудованої пам’яті — це простір для всього важливого: фото, відео, музики, документів та улюблених додатків. Забудьте про постійне очищення — усе потрібне завжди під рукою.


Сучасна освіта та відпочинок дітей неможливі без планшета. І Pixus LOGA — саме той планшет, який працює цілий день без постійної підзарядки та залишається під контролем батьків. Акумулятор LOGA витримує багато годин відео, навчання та навіть динамічних ігор без потреби в заряджанні.
А завдяки вбудованому батьківському контролю ви зможете обмежувати час, який дитина проводить за пристроєм — спокійно та безпечно.
Планшет LOGA працює на "чистій" операційній системі Android 14 з повним українським перекладом та офіційною сертифікацією! Ви отримаєте доступ до найновіших додатків та програм, також планшет підтримує "Безпечні налаштування для дитини". Разом з ним Ви легко зможете контролювати контент, який дивляться ваші діти й час проведення за планшетом.
Додатково планшет LOGA оснащений новим чіпом Wi-Fi 6, який гарантує стабільний інтернет навіть при великій кількості підключених пристроїв. Відеозв’язок з рідними та друзями стане кращим, а при навчанні більше не буде турбот про безпеку й швидкість з’єднання.
Pixus LOGA поєднує стильний зовнішній вигляд і практичну надійність. Металевий корпус планшета не лише виглядає стильно, а й забезпечує стійкість до подряпин та незначних пошкоджень — ідеальний супутник для активного щоденного використання.
Додатково ми подбали про ваш комфорт: вам доступні для покупки два варіанти фірмових чохлів!
Чохол-обкладинка з класичним дизайном. Посилені кути корпусу чохла надійно захищають планшет LOGA від ударів, а гнучка обкладинка дозволяє поставити планшет на стіл для роботи або перегляду улюблених відео.
Дитячий чохол подарує вам можливість передати планшет дітям — ви більше не будете переживати, що діти можуть зламати або розбити планшет!


Зустрічайте планшет, який подарує справжнє задоволення від ігор — Pixus LOGA. Це ідеальний гаджет для дітей, які люблять динамічні, яскраві та захопливі ігри. Планшет LOGA підтримує прості найпопулярніші ігри такі як: Minecraft, Brawl Stars, Plants vs Zombies 2, Asphalt, Toca Life World.
Pixus LOGA — планшет, який дарує всій родині радість. Навчання та розваги — в одному легкому і доступному пристрої.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Allwinner A523 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Операционная система | Android 14.0 |
| Процессор планшета | Allwinner |
| Разрешение экрана | 1280×800 |
| Состояние | Новое |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Комплектация | планшет, зарядний пристрій 12W/5V/2.4A, Type-C кабель, Type-C/OTG кабель, інструкція з експлуатації + гарантійний талон |
| Модель планшета | Pixus Loga |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Особливості швидкої зарядки | 12 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселерометр, Быстрая зарядка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Длина | 242 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Мультимедиа | |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 5.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 2.0 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Интерфейсы | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-С Роз'єм 3.5 мм |