Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Pixus Wing 8/128GB 4G Silver»
Новий планшет Pixus WING оснащений великим, яскравим дисплеєм, який здатний передати неймовірну красу цифрового зображення з надвисокою деталізацією. Розмір дисплея у моделі Pixus WING складає 10.36 дюйми, роздільна здатність 2К (2000х1200 px). З такими характеристиками дисплею планшет WING здатний розкривати деталі в іграх та відео на новому, вищому рівні в порівнянні з Full HD дисплеями. Разом з 2К дисплеєм Pixus WING ви зможете чітко побачити навіть дрібні елементи та текст на екрані, без зайвої перевтоми для очей, навіть при тривалому використанні! Також завдяки технології повного ламінування Incell та матриці IPS екран планшета Pixus WING забезпечує насичене та неймовірно чітке відображення кольорів. Пориньте в нову яскраву цифрову реальність разом з планшетом Pixus WING.
Технології продовжують розвиватися шаленим темпом, в таких умовах сумісність нових додатків з операційною системою девайсу стоїть надзвичайно гостро! Pixus WING працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Планшет Pixus WING разом з сучасною операційною системою Android 13 відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор. Всі нові додатки для роботи та сучасні ігри будуть стабільно працювати на планшеті WING! Pixus WING – новий планшет для сучасного, технологічного світу!

Pixus WING – сучасний планшет для всіх повсякденних завдань! Планшет оснащений ефективним 8-ядерним процесором Unisoc Tiger T606 (6 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A55, 2 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A75) та графічним прискорювачем - Mali-G57. Обсяг оперативної пам’яті складає 8 GB, а вбудованої - 128 GB. Таких характеристик цілком достатньо для комфортної дистанційної роботи або відпочинку за певними іграми! 8 GB оперативної пам’яті забезпечать стабільну роботу багатьох додатків навіть при їх одночасній роботі. Ваша робота та відпочинок стануть набагато легшими та приємнішими разом з новим планшетом Pixus WING!
В наш час автономність роботи без підзарядки ледь не ключовий фактор для всіх технологічних гаджетів. Саме тому планшет Pixus WING оснащений великим акумулятором об’ємом в 7000 мАг. Автономної роботи планшета WING на одному заряді достатньо для двох днів при середньому навантаженні. Разом з планшетом Pixus WING ви зможете одночасно працювати та проводити ділову відеозустріч, без зайвих турбот, що пристрій може швидко розрядитися в самий важливий момент. Працюйте, грайте в ігри, переглядайте відео та соціальні мережі без зайвих нервів про швидку розрядку разом з новим планшетом WING.
Планшет Pixus WING - універсальний планшет, який може допомогти з дистанційною роботою чи навчанням, а також підтримувати зв'язок з близькими на великій відстані. Планшет WING підтримує швидкий мобільний інтернет 4G та швидкісний Wi-Fi з частотою 5 ГГц. Швидкісний Wi-Fi (5 ГГц) забезпечує краще з’єднання з інтернетом та стабільний сигнал, з таким інтернетом та планшетом Pixus WING ваша онлайн зустріч або урок пройдуть чудово без затримок та проблем зі з’єднанням. Також планшет WING оснащений роз’ємом nano-SIM та підтримує функцію телефонних дзвінків. Завдяки цьому, навіть коли немає інтернету, ви можете подзвонити близьким, як по звичайному мобільному телефону! Онлайн навчання чи зв'язок з близькими – разом з планшетом Pixus WING ви завжди будете на зв’язку.
Pixus WING – це не тільки технологічний гаджет, а ще й стильний планшет з продуманим, мінімалістичним дизайном. Якісні матеріали роблять використання планшету Pixus WING дуже приємним. Корпус та рамки планшету зроблені з металу. Металевий корпус запобігає зайвому перегріванню, а також захищає планшет від незначних ударів або пошкоджень. Загальна товщина планшету WING складає всього 7.6 мм, а вага всього 550 г. Pixus WING – новий, сучасний планшет, яким дуже зручно та приємно користуватися в повсякденних завданнях та брати його всюди з собою.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 10.36 дюйм |
| Цвет | Серый |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Unisoc Tiger T606 |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Операционная система | Android 13.0 |
| Процессор планшета | Unisoc |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Комплектация | планшет, зарядний пристрій 12W/5V/2.4A, Type-C кабель, Type-C/OTG кабель, інструмент для видалення SIM-карти, інструкція з експлуатації + гарантійний талон |
| Модель планшета | Pixus Wing |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 7000 мА/ч |
| Особливості швидкої зарядки | 12 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Акселерометр, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Поддержка операционной системы | Android 13.0 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 550 г |
| Длина | 246.8 мм |
| Толщина | 7.65 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Мультимедиа | |
| Встроенный динамик | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13.0 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5.0 |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Экран | |
| Графический чипсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Память | |
| Максимальный размер карты памяти | до 1 Гб |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Интерфейсы | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-С Роз'єм 3.5 мм |